Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mitől hullott ki a szőre?

Mitől hullott ki a szőre?

Figyelt kérdés
Van egy Kaukázusi medveölő kutyám,és amikor ma simogattam észre vettem hogy a füle alatt kicsivel kihullott egy foltba a szőre...mitől lehet ez??ha ez számít ma volt 8 hete hogy szült...egy kutyát megtartottunk még néha szopik de már nem nagyon...nem tudom ez számít-e!?
2010. jún. 3. 21:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Vidd állatorvoshoz.Allergiától kezdve bármi lehet.
2010. jún. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
én is azt mondom, hogy vidd el. a szőrkihullás sokmindentől lehet, leginkább allergiától
2010. jún. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

és mire lehet allergiás egy kutya??:O

am köszi a válaszokat:)

2010. jún. 4. 18:44
 4/6 anonim ***** válasza:
Kajára (csirkehús , tej , sokminden) , vagy bolha és kullancsírtóra , gyógyszerre , sorolhatnám a lényeg h sokmindenre.vidd el állatorvoshoz , mert egyáltalán nem biztos h allergia.
2010. jún. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

bolha/kullancs írtója nincs meg nem is gyógyszerezzük...ha gyógyszer akkor vagy megmérgezték vagy marad a kaja (ha tényleg allergia)

Köszi a válaszokat:)

2010. jún. 4. 21:43
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi szaporítótól vettük a westienket és a doki se tudta megállapítani hogy mire allergiás.
2010. jún. 5. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!