Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutya illik hozzám?

Milyen kutya illik hozzám?

Figyelt kérdés
Kertes házban lakunk, nagyon aktív vagyok, sokat sportolok(ebből adódóan sportkutyát szeretnék), szép kutyát szeretnék, aki legfeljebb 15kg.Okos kutya legyen(kísérőkutyának szeretném).Értek nagyon a kutyákhoz, már képeztem ki több kutyáját apámnak(foxik) és meg tudom nevelni a kutyákat.Szerintem értek a kutyák nyelvén, szóval nem kezdő kutyás vagyok.Sok fajtát ismerek, tudom is milyen fajták lennének jók nekem, csak kíváncsi vagyok, ti milyen fajtákra gondoltok.Köszi a válaszokat. :) 13/L
2010. jún. 3. 21:54
1 2 3
 1/29 elika ***** válasza:
49%
Mi nem messze lakunk az erdőtől: ott is jókat sétáltunk/ játszottunk szamojéd kutyánkkal( amíg nem volt ennyi kullancs). Télen meg hámba fogjuk, és húzza a szánkót, nyáron labdázunk vele...Tehát ezt a vicces és szép kutyafajtát tudom ajánlani. És mindig mosolyog Rád: ez sem mellékes, főleg ha esőben, egy fárasztó nap után térsz haza- máris minden jobb, vidámabb, ha csak ránézel is:-)
2010. jún. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
49%
jack russel terier a leg kiválobb,vagy még tán a beagle nekem beagle kutyim volt és nagyon aktiv volt:)
2010. jún. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
Ja és ne legyen bundás.Én egy szép, áramvonalas kutyát szeretnék...A beagle nekem nem munkakutya ma már...Igaz nekem is tetszenek, szépek, okosak, de nem az én fajtám...A jack az jó...De nem tartanék jacket...
2010. jún. 3. 22:06
 4/29 anonim ***** válasza:
100%

még gondolkodom a válaszon, de a terrierekkel légy óvatos.

nem arról híresek, hogy okosak lennének.

2010. jún. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
Mudi? Vagy az már túl szőrös? Nem tudom mondjuk, az én kutyáimnak szépen látszanak a vonalai...
2010. jún. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
Hát igen, a foxikkal is az a baj...Már nem okosságra, hanem küllemre tenyésztik őket...Sok már vadászni sem tud, szimatuk borzasztó, rettent kajlák, buták, ügyetlenek, egyszóval hurkák...Persze nem az összes ilyen, csak a tenyészetekből kikerülő ebek nagyrésze...Még lehet találni pár helyen jó foxit...Egyébként nem az a baj hogy buták, hanem hogy nagyon makacsak, szófogadatlanok...
2010. jún. 3. 22:15
 7/29 anonim ***** válasza:
49%

megvan!

szerintem legyen valamilyen kisebb termetű agár.

ők okosak, szépek, szintén aktívak, ideális kísérőkutyának. :)

2010. jún. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
Hát, megvan az első győztes, a mudi nekem is álmokutya...Okos, ügyes, kedves, sportos...Nem túl szőrős, az még belefér...:D
2010. jún. 3. 22:16
 9/29 A kérdező kommentje:
Az agár szép, de sztem nem tudnék elképzelni egy csibészelő agarat...xD
2010. jún. 3. 22:17
 10/29 A kérdező kommentje:
Persze lehet még kommentelni, vannak még biztos ilyen jó kutyák. :)
2010. jún. 3. 22:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!