Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy szoktassam rá a 3hónapos...

Hogy szoktassam rá a 3hónapos yorkimat hogy alomba végezze el a dolgát? .

Figyelt kérdés
2010. jún. 3. 23:32
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
még valami . most kapja majd a kombinált oltásnak az utolsóját máj 11én kapta meg az elözöt.de a mostanit csak 15-e körül tudom neki beadatni mert szabin van az orvosunk.nem lesz baja a kicsinek? ez a pár nap eltéréstöl?
2010. jún. 3. 23:35
 2/13 Winner of Royal Hill ***** válasza:
77%

Te normális vagy?????

A yorkie nem macska!!!!! Még hogy alomba.....

Vidd sétálni vagy engedd ki a kertbe! Ne alomra akard szoktatni...

2010. jún. 4. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
igen normális vagyok ..amig nincsenek meg az oltásai addig nem szabad sétáltatni.vagy nem tudtad?:)
2010. jún. 4. 10:21
 4/13 anonim ***** válasza:
46%
hát néhányszor tedd bele az alomba,ha pedig kakil a lakásba szed fel és rakd bele az alomba és tán bele megy ,de ez elég hosszu idöbe is telhet,mondjuk én még nem trobáltam még alomba a kutyust:)de azért egy trobát meg ér:)
2010. jún. 4. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Winner of Royal Hill ***** válasza:
68%

2 oltással már simán leviheted pisilni,kakilni!

Havonta kapja az oltásokat? Milyen orvosod van neked????

12hetesen már meg kellene lenni a kicsi az oltási sorozatának...

2010. jún. 4. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
11:13 igy kaptam a kutyust.most kell megkapnia a 4. oltást,és utána dec.-be aztán évente.
2010. jún. 4. 11:23
 7/13 anonim ***** válasza:
76%

Tessék levinni sétálni. Egy tiszta kis helyre ha leteszed és figyelsz hogy ne nyaljon össze semmit nem lesz baja.

Egy yorkinál azonnal el kell kezdeni a szobatisztaságra szoktatást különbem szenvedhetsz vele akár egész életében.

2010. jún. 4. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
köszi a tanácsokat.
2010. jún. 4. 12:31
 9/13 anonim ***** válasza:
76%
Ne szoktasd alomra mert soha nem lesz szobatiszta!Én kutyapelenkát vettem de az sem vált be mert csak néha pisilt rá!A harmadik oltás után elég gyakran lehordtam és 2 hét alatt ügyesen megtanulta hogy lent kell elvégeznie a dolgát!Addig bizony takarítottam folyamatosan utána!
2010. jún. 4. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
84%
pelenka, újság, homok csak összezavarja a kutyát. Mire nagy nehezen rászoktatod már szoktathatod is át az utcára. Szerencsétlen kutya nem érti és évekig szenvedhetsz vele, főleg egy yorkinál, van olyan aki sosem lesz szobatiszta.
2010. jún. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!