Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik a legjobb hirdetős...

Melyik a legjobb hirdetős oldal? Egy kutyát szeretnék eladni. Már 2 oldalon kint van, de sajnos eddig még senki nem érdeklődött. Akit érdekel, a megjegyzésben lévő linkre kattintson.

Figyelt kérdés

Kutyáról készült képek:

[link]

Minél előbb el szeretnénk adni ingyen, mert szegényt pár hete fogadtuk be, a gazdája nem jelentkezett, nekünk meg nem kell, viszont nem akarjuk az utcára dobni.


2010. jún. 4. 16:01
 1/10 anonim ***** válasza:
84%

Szia!

Jaj de édes! :) Merrefelé laktok?

2010. jún. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

netboard, expressz, slando

de szólj a közeli menhelynek is, segítenek a gazdi keresésben.

2010. jún. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
86%

akkor ne használd ezt a szót, hogy eladni. örökbe adni. ez mehet. mert félreértik az emberek.


írd ki iwiw-re is.

2010. jún. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
83%

Igazából, ha találtad miért pénzért akarod eladni? Ha úgy hirdetnéd, hogy talált kutya gazdit keres talán több sikerrel járnál. Ez csak jó tanács volt és nem kritika.

amúgy a [link] -ra felteheted

2010. jún. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem azért nem kell senkinek, mert úgy írtad ki, hogy eladni akarod. Az pedig pénzért van, ingyen eladni, olyan nincs. Senki nem ad ki pénzt egy ismeretlen származású befogadott kutyáért.
2010. jún. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Oké, köszi!! Igazatok van, szarul írtam ki, bocsi!

Az első válaszolónak írom, hogy Besenyszögön lakok, ha több infó kell, írhatsz a zsofi.mp3@gmail.com-ra :)

2010. jún. 4. 19:01
 7/10 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Fú az messze van tőlem sajnos. :( Egyébként nem értem miért lettem lepontozva...azért kérdeztem merre lakik, mert esetleg elhoztam volna a kutyust...de ha valaki ebben leli örömét, hát hajrá...
2010. jún. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Olyan pumisan néz ki. Kérj segítséget a fajtamentőktől!

[link]

2010. jún. 5. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem először jól fürdessétek meg csinosítsátok ki ,a szép kutyákat mindenki szereti.
2010. jún. 12. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem is csinosítsátok ki, szegény kutya olyan ronda, hogy az már szép:D De ettől még nagyon édes. :) Ilyenkor szokott lenni országszerte egy csomó kisállat vásár, börze meg stb. (nálunk is lesz) Nézz szét az Interneten ez ügyben és vigyétek ki a legközelebbire hátha ott megtetszik valakinek és hazaviszi. Remélem találtok neki gazdit:)

2010. jún. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!