Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik kutyafajta a legerősebb...

Melyik kutyafajta a legerősebb ezekbe?

Figyelt kérdés

1 harc

2 harapás

Illetve szerintetek ugy kullemre melyik a legerosebb testu ??


2018. jan. 8. 01:56
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
28%

A legerősebb harapás tudtommal a Rottweilernek van. http://www.youtube.com/watch?v=79cew_PYTTU

Harcban is verhetetlen, bár nem harci kutya.

2018. jan. 8. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
5%

Te normalis vagy????

A rottweiler ??????

Eggyatalan nem eros !!

Es nem lehet azt lemerni h melyik kutyanak van a legerosebb harapasa!!

Na de hogy a kerdesre valaszoljak :

Harapas mint montam kulonbozo de sztem igy

1 masztiff

2 kangal

3 pitbull

Es harcba nyilvan a pit

2018. jan. 8. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
17%
Az baromsag nem a rottweilernek van a legerosebb harapasa es nem a legerosebb kutyafajta persze majd pont a rottweiler 😂😂😂😂😂
2018. jan. 8. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
94%

1. harc.

Mi ellen? Egymás ellen? Vadállat ellen? Ember ellen?


Kutya vs. kutya: súlycsoport függő. Ha úgy általánosságban nézzük, akkor a pitbull. Erre lett kitenyésztve anno és mai napig sokan erre szelektálják.

Ha kicsit komolyabban is nézzük, akkor szóba jöhet a vadászatra szelektált argentin dog és a pásztorkutyák, amelyek ellen sokszor a pitnek nincs esélye.


Kutya vs. vadállat.

Sok mindentől függ. Milyen típusú vadállat. Pl. puma ellen az argentin dog tökéletes, de több kell ahhoz, hogy lenyomják. Persze az erre szelektált példányokból. Ez a fajta disznó ellen is jó, de erre használnak kevlármellényben lévő piteket is, persze szintén 3-4-5 példány minimum, amit ráeresztenek 1 disznóra.

A vadászatra szelektált agarak szintén tudnak ölni, az oroszok mai napig vadásznak velük farkasokra.

És persze még ott vannak a pásztorkutyák, amelyeknek konkrétan feladata, hogy a vadállatokat elkergessék a nyájak védelme érdekében.


2. harapás.

Erősségben a NatGeo hivatalos mérése sokat nyom a latba, bár sajnos nem minden olyan fajtát mértek, amik szerintem ott lennének a topban. Az ő mérésük alapján az angol masztiffé a legerősebb, 2x olyan erős, mint a rottweileré. A sokak által legerősebbnek tartott pitbull pedig semmivel sem harapott erősebben, mint a németjuhász.

Szóval ez a hivatalos. Szvsz még a legerősebbek közé sorolható, ha az angol masztiffot nem is meghaladó, de a rotinál biztosan erősebb fajták a többi masztiff féleség (bullmasztiff, tibeti masztiff, kaukázusi, káj, kangal, komondor, tosa inu, bully kutta, boerboel, stb.)


Küllemre melyik a legerősebb testű? Nem értem a kérdést. Ha arányokat nézve pusztán az izomtömegre megyünk rá, akkor a két legizmosabb típus a súlyhúzó pitek és a versenyagarak. Az agarakat mégsem mondaná senki robusztusnak. :) Pedig az ilyen agaraknak vastagabb combizmuk van, mint egy 2x nagyobb német dognak. Mégis mindenki a német dogot mondaná erősebb testűnek. :) Vagy rövidszőrű vs hosszúszőrű. Az utóbbiak jóval nagyobbnak, robusztusabbnak néznek ki a szőr miatt, ezáltal erősebb testalkatúnak néz ki egy kau, mint egy káj, pedig ugyanolyan a testalkatuk. Csak az egyik nagyszőrű, a másik rövid.

2018. jan. 8. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
0%
Németjuhász örök csillag rangos! Legértelmesebb legokosabb legerősebb ez így helyes!
2018. jan. 8. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:

Ja. :) Ezek közül egyik sem.


Ami illik rá, az a leguniverzálisabb. Azaz sok mindenre jó, de semmiben sem a legjobb. Ez a német juhász. Persze jó kutya, nekem is volt anno.

2018. jan. 8. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
0%

Koszi a valaszokat de akkorse hiszek a meresekbe !!

Hiszen ezt nem tudjak ugy lemerni h melyiknek van a legerosebb harapasa !

Es a pitbulle atlagba a rottweilerehez hasonlo kb ugyan az es a nemetjuhaszenal sokkal erosebbet harap


Na de en akkor se hiszek a meresekbe mert ez 10000 dologba fugg! ;)

2018. jan. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
0%
Jaj veletlen irtam azt hogy :" koszonom a valaszokat " elozo voltam
2018. jan. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
Jó, hát ez azonos körülmények között történő mérés volt. :) nem kell hinni neki. :)
2018. jan. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
Akkor se lehet ezt lemerni!!!
2018. jan. 8. 19:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!