Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Olvastam meg látam is videoba...

Nagy zack kérdése:

Olvastam meg látam is videoba Cesa Millant megkérték szerinte melyik a legjobb top 10 es örzö védö fajta szerintetek is ez?

Figyelt kérdés
2018. jan. 13. 14:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem soroltad fel szerinte melyik a legjobb tíz őrző-védő fajta így nem tudhatom hogy szerintem is az-e. :D
2018. jan. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
10 staffi 9kuvasz 8 r rigeback 7német juhász 6 o schnauzer 5 puli 4 komonsor 3 roti 2 doberman 1 bullmastiff teröletvédö örzö védönek ezt irta
2018. jan. 13. 15:29
 3/5 A kérdező kommentje:
cesar millan irta amugy ezt top 10 nek
2018. jan. 13. 15:30
 4/5 anonim ***** válasza:
67%

Neki ezek, másnak meg más a rangsorolás.

A staff, puli pl nem is öv fajta.

2018. jan. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Először tanulj meg helyesen írni. A faszi nevét, sőt, a fajták nevét is rosszul írtad le.

Ez a top 10 pedig egy vicc parádé. Hol van belőle pl a KÁJ, Kangal stb..? Mellesleg a molosszer fajtákat is kihagyta belőle.

Ridgebackra gondoltál a felsorolás alatt? Mert attól aztán be lehet menni az udvarra, a kuvaszok nagy része meg csak hang vagy odacsíp, de stabil fogást nem kapsz tőle. Főleg, mert a világháború alatt az állomány nagy részét, ami még jó ösztönökkel bírt, kiirtották. De egy Filaban vagy egy Canarioban sokkal nagyobb a területvédő ösztön genetikailag, mint egy staffordshireben.

2018. jan. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!