Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol lehet letölteni a Póráz...

Hol lehet letölteni a Póráz két végén és a Csodálatos kutyadoki epizódjait, szinkronosan vagy magyar felirattal?

Figyelt kérdés
2010. jún. 5. 21:55
 1/7 anonim ***** válasza:

Én csak az első epizódot tudtam megszerezni a Victoria filmjeiből. Ha az sincs meg neked, akkor bátran keress rá itt (már volt kérdés, és hozzá válasz is).

Kicsit sajnálom, hogy Caesar Millan sorozata nincs meg sehol magyar felirattal vagy szinkronnal, pedig hasznos dolgokat mesél el. Nekem eddig a légtanúságosabb a 6.-ik epizód első része volt. Abban mesélte el, hogyan lehet felnevelni a tökéletes kutyát.

2010. jún. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
gondolom ncore-on nem vagy fenn ha kérdezed:) pedig szívesen segítenék, hogy le tudd szedni.... de azért a hozzáférhetőségemet nem adom:)
2010. jún. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Póráz két végén 2 évad összes része leszedhető! :) Kérek érte nemlepontozást;) :)

2010. jún. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Jah 39 rész pontosan:)
2010. jún. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

www.yourvideo.hu -n a Póráz két végén összes része fel van töltve online lehet nézni de ha írsz a feltöltőnek, meg lehet vele beszélni hogy küldje át.

(a másikat nem tudom mert azt nagyon nem szeretem)

2010. jún. 6. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
*****

* Automatikusan eltávolított tartalom.
2010. jún. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2012. szept. 6. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!