Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Érdemes "Pullert" venni?...

Érdemes "Pullert" venni? (Lila karika)

Figyelt kérdés

Mostanában gondolkozom, hogy vennék a pörgős, fáradhatatlan kutyámnak egy ilyen játékot. Elég drága, de beruháznék, ha tényleg olyan jó, mint ahogy mondják.

Ha valaki próbálta már, nagyon örülnék, ha megosztaná velem a tapasztalatait.


2018. jan. 23. 22:02
 1/4 anonim ***** válasza:
66%

Most hallok róla először, utánaolvastam, szerintem jó nagy pénzlehúzás.

Az állattartás kb. akkora üzlet, mint a kisbabák.

A szerető gazdi/anyuka megvesz mindent amiről elhitetik vele a szuper marketinggel, hogy ez aztán tényleg nagyon jó dolog, nélkülözhetetlen és remek gazdi/anya leszel, ha ezt megveszed.


Az én energikus staffordomat teljesen jól le tudom fárasztani ugyanolyan gyakorlatokkal is, mint amire ez a puller képes és nem kerül 6-7 ezer forintba.


Futásra, ugrásra ott a labda, botok, húzni, lógni pedig szintén vagy botot, vagy kerékpár gumi külsőt használok. Használt gumiköpenyt ingyen is találhatsz, vastagabb botokat szintén.

Személy szerint pénzkidobásnak tartom ezt a pullert.

2018. jan. 23. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ, meg az idődet, hogy megnézted.

Teljesen igazad van a kutyázás nagy üzlet. Én a labdákon kívül- ami fogyóeszköz- nem igazán szoktam semmi különleges kutyajátékot venni. Nyáron nálunk sajnos mindig kevesebb lehetőség van sétára, ezért a rövidebb séták miatt keresek pluszba valami olyan "sportot", amivel le lehet a kutyát fárasztani. A pullert egyszer láttam egy séta alkalmával. Valaki dobálta a kutyájának és gyakorlatilag az összes kutya utána vetette magát, mert olyan érdekesen pattogott. Nem volt alkalmam a gazditól informálódni, ezért gondoltam, hátha valakinek van és használják.

2018. jan. 24. 08:44
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én ismerek egy border colliet, akinek mióta van pullere mással nem játszik. Imádja, ráadásul könnyen ellehet dobni messzire, és nem kell a gazdájának vinni a játékot, mert a kutya hazaviszi a nyakában. :D Náluk teljesen bevált, bár tény ami tény, hogy az ezer forintos labdával is letudod mozgatni a kutyát.


Ha nem akarsz kidobni egyből nagy összeget, akkor rendelj aliexpressről egy utánzatot.

2018. jan. 24. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ez a karika azért jött be, mert részint nagyon tartós, a legtöbb labdával ellentétben. Nekem a dobermann a teniszlabdát pl. igen hamar tönkreteszi, és félek is, hogy esetleg lenyel belőle.

Aztán. A karika nagyon feltűnő, messziről észreveszem a színe miatt, nem hagytuk még el soha (labdát már többet is). Nem gurul be semmi alá/mögé.

Aztán. Lehet huzakodósat játszani vele, amíg a kutya kicsi, mint pl. egy kötéllel.

Aztán. Kényelmes megfogni, könnyű letisztítani. A kutya kényelmesen meg tudja fogni, még akkor is, ha vízbe dobom neki, és onnan kell kihozni. Jobban kap levegőt, mintha egy labda lenne a szájában. Illetve én mindig aggódom amiatt, hogy esetleg a labda a kutya szájába, ne adj Isten légcsövébe szorul. Ez a karika biztos nem fog.

És végül: valóban érdekesen pattog, nemcsak a kutyának tetszik, nekem is.

Egyszóval, szerintem érdemes rá beruházni. Nyilván drágább, mint egy teniszlabda, de ha úgy nézed, hogy egy karton cigi vagy egy közepes bevásárlás árából veszel valamit a kutyádnak, amivel aztán jó esetben évekig játszik, akkor már nem is olyan drága...

2018. jan. 24. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!