Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kuvasz kölyöknek Eukanuba...

Puma5 kérdése:

Kuvasz kölyöknek Eukanuba vagy Josera?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


9 hetes kuvasz kölyöknek melyik lenne jobb: Eukanuba Puppy Large Bredd Csirke vagy Josera Kids? Szinte azonos árban vannak, mindkettőt dicsérik, mindkettőről mondanak negatív véleményt is, mindkettő leírása jónak tűnik... :)


Másfajta táp nem érdekel.



2018. jan. 23. 22:43
1 2
 1/12 anonim válasza:
Szerintem ha ennyire nem tudsz dönteni, keverd a kettőt.
2018. jan. 23. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
36%
Josera. Egyértelműen.
2018. jan. 24. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
41%
HA csak a két táp között lehet választani, akkor beltartalomban az Eukanuba jobb, de én egyikkel sem etetnék. Keverni pedig biztos hogy ne keverd!
2018. jan. 24. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
#1 Keverni nem szeretek, inkább veszek előbb az egyikből, majd a másikból és amelyik jobban beválik az marad. De köszönöm a tanácsot! :)
2018. jan. 24. 12:08
 5/12 A kérdező kommentje:
Igazából azon vagyok fennakadva, hogy az Eukanuba komplexebbnek tünik, de a Josera tartalmaz zöldkagylot is... :D
2018. jan. 24. 12:20
 6/12 anonim ***** válasza:
32%

Mivel az Eukanuba tartalmaz glükozamint ami az ízületek védelmében nagyon sokat jelent, szerintem a zöld kagyló hiánya nem szempont. Ezt ha akarod külön kúra szerűen is lehet pótolni, már amennyiben az állatorvos szerint szükséges.

Az Eukanuba jóval magasabb és szárított hústartalommal rendelkezik, mely jóval magasabb tápanyag értéket jelent. Tehát a kettő közül toronymagasan az Eukanuba a nyerő, de még mindig azt mondom, hogy van ettől sokkal jobb is.

2018. jan. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
40%

Számomra egyik sem szimpatikus, de a kettő közül akkor inkább a Eukanuba. Magasabbak a beltartalmi értékei, a vitamintartalma, és leírás szerint állítólag nem csak szárnyasfehérje van benne, hanem szárított hús is.

Ha annyi vele a problémád, hogy nem tartalmaz zöldkagylót, akkor vegyél mellé pluszban kiegészítésként tabletta vagy por formájában. Nagytestű kölyök ízületeire bőven ráfér.

2018. jan. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Josera Kids jobb. Az Eukanuba nagyon túlárazott...


Mi is Joserával etetünk és nagyon meg vagyunk elégedve.

2018. jan. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
40%

Az összetételek nem hazudnak. A Josera is jó, de ha a kettőt összehasonlítjuk az összetételeket nézve az Eukanuba egyértelműen jobb.

A Josera olcsóbb, de a beltartalmát nézve ez érthető is.

2018. jan. 24. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat! Ment a zöld lájk mindenkinek! ;)


#6 tudom, hogy van ezeknél sokkal jobb is, de szinte egy teljes napot tanúlmányoztam a tápokat és a közép/prémium? kategóriás tápok között ezt a kettőt találtam számomra megfizethető árban.

Szívem szerint Orijen vagy Taste Of The Wild-et adnék.


Végül Eukanubát rendeltem. :)


Jelenleg Hill's köjök tápot eszik, szereti nagyon azt is.

Még azt szeretném megkérdezni, hogy látom a Hill's tartalmaz C-Vitamint is, az Eukanubánál nem láttam. Azt tudom, hogy a kutyák szervezete képes C-Vitamint előállíttani, de a kölykeknek szükséges kivülről is többet bevinni ?

És most már csak kiváncsiságból a Hill's vagy az Eukanuba jobb ? :D

2018. jan. 25. 08:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!