Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ki milyen sampont használ?

Ki milyen sampont használ?

Figyelt kérdés
Érdekelnének tapasztalatok, hogy kinek mi vált be. Egyszer vettem a Dm-be 6000 Ft-ért valami hiper szuper kutyasapont,csak tüsszögtem tőle. Van itt olyan aki babasampont használ?
2018. febr. 4. 13:36
 1/2 anonim válasza:
0%

szia! én az aussie termékcsaládot használom (van kondícionálójuk, hajhabjuk, száraz sapmonjuk meg nyilván samponjuk is) Nem a legolcsóbb márka, de én mindig leárazva veszem kb 1300-1500 ft körül van a sampon. Többféle hajtípusra van (zsíros,száraz, talán korpásra is). Ha nagyon zsíros a hajam akkor "keverem" az elseve-nek a türkizkékesével, nekem a kettő együtt nagyon jól bevált. Annyi hogy 2x samponozok, egyszer az aussieval-kimosom, egyszer meg az elsevvel-kimosom. Babasampont akkor tudom ajánlani, ha nagyon élettelen a hajad vagy gyorsan zsírosodó. Legalábbis nekem arra volt jó.

18/L

2018. febr. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Jaj, kutyát nem szabad emberi samponnal fürdetni, mert úgy tönkre teszed a szőrét, hogy csak na! Ezért van annyi allergiás, korpás, drótos szőrű, télen-nyáron szőrhullató kutya!


Legjobb minőséget a zanni.hu oldalán tudsz venni (vagy ha pesti vagy, akkor személyesen). Mi Double K-t használunk, kitűnő minőség! Pethead is jó, illetve olcsóbb kategóriában Biogance.

Itt is tudsz rendelni: [link]

2018. febr. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!