Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy kenjem be a kutyusom...

Hogy kenjem be a kutyusom popsiját?

Figyelt kérdés
A kutyusunk amikor kakil mindig a bokrokra nagywc-zik. Minap egy tüskés bororra wc-zett és valószínűleg megszúrta a popsiját. Nagyon bepirosodott. Bekentem de rögtön lenyalta. Harangot ilyenért nem tennék fel Neki de nem tudom mit tegyek hogy ne nyalja le és melyik krém a legideálisabb piros popsira (illetve ha lenyalja a krémtől ne legyen baja) melyik a legjobb krém?

2018. febr. 5. 03:00
 1/8 anonim válasza:
0%
:D
2018. febr. 5. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
72%

Te aberrált majom!! Hát remélem, neked nincs semmilyen állatod 1/1es!!!

Kérdező: én helyedben felhívnék egy állatorvos, és megkérdezném, hogy mit mond ebben a helyzetben?!

2018. febr. 5. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A Seggecskrém , egyéb babakrémek nem nézel reklámokat???
2018. febr. 5. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Dorime válasza:
Kutya baja se lesz ha nem is kened be.
2018. febr. 5. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

szerintem túlkomplikálod az egészet... ha nem kened, se lesz semmi baja.

amúgy meg kend be a fenekét és ha odanyúl szóllj rá. a krémek egy óra alatt fel is szoktak szivodni, szóval nem is kell sokáig figyelgetned.

a krém fajtájáról pedig kérdezz egy állatorvost.

2018. febr. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes választ. Aki sértegetni próbált azt a moderátor figyelmébe ajánlottam. :)
2018. febr. 5. 17:45
 7/8 anonim ***** válasza:
Beken, kutya fejét megfog, simogat, fülvakar, beszélget, míg a krém felszívódik. 5 - 10 perc.
2018. febr. 6. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi.
2018. febr. 8. 00:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!