Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Jász-Nagykun-Szolnok megyében...

Jász-Nagykun-Szolnok megyében nagyon jó állatorvost valaki sürgősen tud ajánlani?

Figyelt kérdés

Azon belül is Szolnokon vagy környékén. Nem akarok neveket írni, hogy kinél vagyunk, de már 2 hete húzódik a kutyámnak a vizsgálata, de nincs eredmény, viszont, kb. két hetente járok vissza és mindig újabb adag antibiotikumot kap, ami nem hat. A szövettanra már több, mint két hete várunk...nem hiszem, hogy az ennyi idő... :/

Tudna valaki ajánlani egy olyan nagyon lelkiismeretes állatorvost a megyében, lehetőleg Szolnok területén, aki nem a pénzre megy és nem azt fogjuk játszani, hogy hetente hív vissza, olyan dolgok miatt, amit először is meg tudott vna egyben csinálni?

A kutyámnak nincs már ennyi ideje...



2018. febr. 6. 13:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Sulyok Attila.

Bár így, hogy nem írsz nevet, lehet, hogy pont róla van szó a kérdésben... Anonim oldal, nem perel be becsületsértésért, írd ki legalább kommentbe.

2018. febr. 6. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen róla van szó. Nagyon jó állatorvos önmagában. 20 éve odahordjuk a kutyákat. Sőt még egzotikus állattal is elbírt, de most nem tudom mi van. Nagyon lassú a tempó ehhez a betegséghez úgy érzem. Napokkal romlik az állapota nem tudok heteket várni.
2018. febr. 6. 13:42
 3/4 anonim ***** válasza:
Bonifác kisállat rendelő. Szerintem Szolnokon a legjobbak. Viszont előtte mindenképpen csörögj oda, kérj időpontot, mondd, hogy sürgős eset, mert egyébként van hogy több óra hosszát kell várni.
2018. febr. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Dr. Bana Péter (Bonifác rendelő), nagyon jó doki. Telefonon tudsz időpontot kérni, de ilyenkor nem garantált, lehet tudsz menni másnap, lehet csak a jövőhéten... vagy beülsz és kivárod a sorod, hátha bejutsz.


Amúgy ha minden kötél szakad, szerintem elvihetnéd az Állatorvosi Egyetemre is, oda is telefonálni kell, de szerintem ott hamarabb fogadnak, mivel eleve többen is vannak, jól felszerelt, teszteket azonnal, helyben megcsinálnak.

2018. febr. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!