Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tudtok ajánlani kutyust...

Tudtok ajánlani kutyust kisgyerekek mellé? Kistestűt szeretnénk. Nem túl nagy mozgásigémyűt, napi 1x fudom max sétálni vinni, kertes házunk van.

Figyelt kérdés
2018. febr. 15. 13:49
 1/8 anonim válasza:
58%

Mopsz 😊

Nagyon családbarát kutya, nekünk is volt, amikor kisgyerek voltam. Imádtam vele játszani :)

18L

2018. febr. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
19%

Spániel,Foxi,Tacsi, Csivava, Mopsz, Beagle?

Vagy esetleg "ölebre" gondoltál? Akkor Yorki, Westie esetleg.

2018. febr. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Cavalier King Charles spániel
2018. febr. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
8%

Napi 1 séta nem elég!

2 minimum kell!

Tönkre megy hosszútávon szegény állatnak a veséje..

Csivavát inkább nem raknék gyerek mellé, ők inkább egy gazdás kutyák..

2018. febr. 15. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
80%
A foxi és a beagle elég nagy mozgás igényű.
2018. febr. 15. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
21%
menhelyi gyerekbarát keverék kutyus.
2018. febr. 15. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
75%

Ha meg tudod és akarod fizetni az árát, ill. nem zavar a horkolás, röfögés, akkor francia bulldog, esetleg mopsz.

Ezenkívül: bichonok, törpe uszkár.

Vagy, ha nem számít, hogy fajtatiszta legyen, akkor menhelyen is biztosan tudnak ajánlani kistestű, gyerekekkel is tesztelt és barátságos, nem túl pörgős kutyust.


Terriert, csivavát nem javaslok. Terrierek pörgősek, nagy mozgásigényűek, csivi nem kisgyerek mellé való. Valaki írta még a beagle-t is, nem tudom, hogy jutott eszébe... vadászkutya, kajtatóeb, nehezen nevelhető és nagy mozgásigényű.

2018. febr. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Francia bulldog! Ha veszitek akkor drága, de megéri! Nekem ez a legelső, de imádom. A miénk rendesen van szocializálódva, sétálást nem bírja hosszú távon, melegben nem is nagyon szabad vinni sétálni. Egy hangja sincs. Nagyon nyugodt. Mozogni is csak akkor látod mikor hazamentek akkor eléd vánszorog, kajálásnál meg ivásnál. :D Bár mikor egyéb dolga van akkor sprintel kifele az udvarra. Simogatásnál állandóan röfög. Hát a házat eléggé be tudja büdösíteni, mikor rájön a szelelhetnék. De gyerekkel nagyon jól elvan. A mikor a barátnőm legelsőnek jött nálam akkor ment, bújt mostanára jobban szeret mint engem. De a csaj a kutyát is. Lehetne hosszú regényt írni róla, de nagyon szerethető kutyus. De persze ez nevelés kérdése a lustább és a pörgősebb kutyánál is. Csak a lefárasztás nem mind1 hogy 4 óra vagy 10 perc. :)
2018. febr. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!