Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért ül le nekem háttal a...

Miért ül le nekem háttal a kutyám?

Figyelt kérdés
Bejön a nappaliba és nekünk háttal ül le a szoba közepén, és néz előre. Jól lát, jól hall, ha szólunk neki hogy ide jöjjön, egyből odanéz és jön felénk, de utána leül ugyanúgy nekünk háttal.
2018. febr. 18. 08:59
 1/6 anonim ***** válasza:
18%
Lehet hogy megsertodott. XD De ezt komolyan mondom. A mienk is miutan megfurdettuk duzzogott egy orat. A mienk puli volt, nem tudom milyen kutyad van.
2018. febr. 18. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Labrador. Nem fürdettük meg most :)
2018. febr. 18. 09:19
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem azért mert esztek, vagy a kanapén ültök, és neki azt nem szabad? Lehet csak így próbálja betartani a szabályokat, hogy inkább oda se néz.
2018. febr. 18. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem ettünk. Az asztalnál ültünk, puzzle-t raktunk ki.
2018. febr. 18. 09:49
 5/6 anonim ***** válasza:
Jó, de mit néz?
2018. febr. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az enyém is ezt csinálja.


Egyrészt a bizalom jele (tudja hogy nem fogod hátbatámadni)


Másrészt "őrködik" :) épp nincs semmi dolga, veletek van, és figyeli a környezetet.


Látványosabb, amikor kimegyünk az enyémmel "terepre". Ott a hátamhoz szokott beülni, háttal nekem, és jobban figyel.

Otthon ugye nincs mit megfigyelni, nincs semmi várható történés.

2018. febr. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!