Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyibe kerül egy border...

Mennyibe kerül egy border collie hobbi célra?

Figyelt kérdés
Agilityzni szeretnék majd vele, BH vizsgán is gondolkodom. Tudtok nekem mondani megbìzható kenneleket ahol nagyon figyelnek a kutya egészségére?

2018. febr. 23. 10:51
 1/4 A kérdező kommentje:
Leginkább az érdekelne, hogy ti mennyiért vettétek a kutyátokat. Valamint a hobbi célra szánt kutyák is jók agilityre, vagy olyan kennelt kell keressek ahol sportolnak velük rendszeresen?
2018. febr. 23. 10:54
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell kifejezetten sport kennelt nézz :)

Olyan 150.000Ft egy Border Collie hobbi célra. A tenyésztők listáját megtalálod a: [link]

2018. febr. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Előző jó árat mondott, de nem kell munkavonalas kutya szerintem se. Erre a célra teljesen jó a küllem vonalas kutya is. Láttam a munkájukat a két vonalnak, hobbi célra bőven elegendő. Csak arra figyelj, hogy a szűréseik meglegyenek, főleg szemre.

Fajtamentésnél is ki lehet fogni jó kutyákat. Van csak border collie mentés, de van brit fajtamentés is. Jó arcok.

2018. febr. 24. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
74%
Wonder of the heaven kennel pl show vonalas elsősorban, de a tulaj pár éve még agilityzett és nagyon preciz, pörgős kutyája volt.
2018. febr. 24. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!