Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi okozhatta a kutyám hirtelen...

Mi okozhatta a kutyám hirtelen halálát?

Figyelt kérdés
Sajnos ma elhunyt a kutyusunk. Még csak 4 hónapos volt, de teljesen egészséges és erős volt a szervezete az orvos szerint. Ma egész nap olyan volt, mint szokott, de egyszer elkezdte tátogatni a száját, először azt hittem hánynia kell. Majd nem bírt lábra állni és habzott a szája. Rohantunk vele az állatorvoshoz, aki szinte a szomszédban lakik, pár percig vizsgálta, majd megállapította a halálát. A rosszullét és a halál közt mindössze 15 perc telt el. Fogalmam sincs hogyan történhetett.

2018. febr. 23. 15:44
 1/10 anonim ***** válasza:
92%

Nem szemétségből, de ezt nem a dokitól kellett volna megkérdezni? :S Mi sem orvosok nem vagyunk, se a kutyust nem láttuk.


Egyébként részvétem, hátha valaki tud valami okosat mondani, de biztosra esélytelen, hogy tudja, mi történt.

2018. febr. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Mérgezés?
2018. febr. 23. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként, ahogy előttem is írták: Így látatlanban nem lehet megmondani, csak teóriákat tudunk gyártani. Én a habzásból gondolom, hogy mérgezés lehetett, de ez ugyanakkora az epilepszia egyik tünete is, szóval...
2018. febr. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Az állatorvos csak mondott valamit?!!
2018. febr. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Azt mondta boncolni kéne, de ezt nem akartuk. Talán szívelégtelenség, ennyit mondott.
2018. febr. 23. 16:41
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Szívelégtelenség, mérgezés és ezer +egy ok lehet.

Részvétem.

2018. febr. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Mérgezés a legvalószínűbb!

Nem ehetett fel vmit? Kertben? utcán? Lakásban?


szívproblémák nem járnak habzó szájjal!!!

2018. febr. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem evett meg semmit. Körülnéztünk az udvarban, mi mérget nem használunk és a szomszédok sem. Sétáltatni sétáltattuk és futtatuk is, nem ehetett fel semmit az utcán. Köszönöm a válaszokat😕
2018. febr. 23. 20:49
 9/10 anonim ***** válasza:

Részvétem a kutyus miatt, borzasztó az ilyen. :(

Már tegnap óta gondolkodom, ezen a kérdésen és szerintem is mérgezés lehetett. Főleg, ha előtte semmi baja nem volt.


Felihatott, felnyalhatott egy kis kifolyt fagyállót, annak hasonló tünetei vannak. Valami rosszindulatú ember be is dobhatott valamit a kertbe, amit rögtön megevett és akkor nem találjátok a nyomát.

A kutya nem csak méregtől pusztulhat el. Vannak ételek is, Xilit (Nyírfacukor), csokoládé, amik szintén mérgezőek. Ha jól tudom, még a paradicsom is okozhat hirtelen szív elégtelenséget.

A kiskutyák szeretnek mindent megkóstolni, lehetett valami mérgező növény is az utcán, kertben, amit megrágcsált.

De én elsősorban, fagyállóra tippelnék.


Részvétem, még egyszer. :(

2018. febr. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
4 hónapos kor, akkor kezd el nőni a kutya, aortaszükülete lehetett. nagyon sajnálom, őszinte részvétem. nem szürhető betegség
2018. febr. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!