Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Budapesten vagy környékén jó...

Budapesten vagy környékén jó kutyakiképző? NAgyon sok rá van, de egyik rosszabb, mint a másik,2 hónapos tanfolyamokat elvégeznek, találkoztam olyannal, akire még a saját kutyája sem hallgat.

Figyelt kérdés
AKiket a neten találtam, k9testorkutyaiskola.hu náluk az a baj, hogy kb félmillió ft egy képzés, és bentlakásos. De az ül/fekszik-et bárki meg tudja tanítani, szóval annál komolyabb szintű képzőt keresnék.
2018. márc. 4. 15:40
 1/10 anonim ***** válasza:
mi a cél a kutyával?
2018. márc. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Bár nem tudom mire akarod képezni, de a 9. kerben lévő Strázsa kutyasulit jó szívvel tudom ajánlani. A sulit egy Tekla nevű hölgy vezeti. Az apukajáól vette át, maga a suli már 1978 óta létezik. Apukaja alapította. Szóval ott tapasztalatban nincs hiány :)
2018. márc. 4. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Akela kutyaiskola Rákospalotán, Csepelen a Swatdogs, vagy Kőbányán a Happy dog. Ezek jó kutyasulik, de biztos van még más is.
2018. márc. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Őrző-védő kiképzés.
2018. márc. 4. 18:14
 5/10 A kérdező kommentje:
Happy dog-ból már láttam oda járó kutyát, semmit sem hallgatott a gazdájára.
2018. márc. 4. 18:16
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha ŐV akkor swatdogs kutyaiskola!
2018. márc. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Nagyon sokat olvastam utána, amit leszűrtam, hogy van itthon a K99, de ez nemzetközileg nem elismert, ami amúgy szerintem mindegy, mert nem menne külföldre, meg van a BH, aztán az IPO, de IPO-hoz kell a BH, azt meg csak egy éves kora után lehet elkezdeni K99-nél pedig elvileg nem követelik meg az engedelmességit, és ott 4 ágazat van, az IPO-ban 3.

És még van ez a K9testőriskola, ott nem tudom, kap-e vizsgát, vagy csak kiképzést.

2018. márc. 5. 09:25
 8/10 anonim ***** válasza:
73%

Miféle baromságokat hordasz össze?

Az IPO a kutya értékét, képességeit méri és szűri! A k99 meg egy játék! IPO-hoz a gazda részéről hatalmas tudás, előzetes tapasztalat, elhivatottság és kitartás kell! 8 hetes kortól napi megfelelő tréninggel 3-4 éves korára éri el a kutya a vizsgák szintjét. Ez a k99-nél jelentősen nehezebb.

A k99 a családi, hobbi kutyások házi vizsgája. Nem kell jó felkészítés, nem kell a gazdának közel sem annyit tanulnia, nem kell még század annyi munkát sem beleraknia. (A te hozzáállásoddal ez neked való.)


De azt mondom, hogy bárhova mész, csak tanulni fogsz ott. A leírásaid alapján sem a kutyát, sem a kiképzést nem érted és nem ismered. Az alázat teljes mértékig hiányzik belőle.

2018. márc. 6. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Szerintem utolsó, ne próbálkozz a pszichológiával. Ez nem nagyon megy, pláne interneten keresztül.
2018. márc. 6. 09:13
 10/10 anonim ***** válasza:
Rengeteget olvastál utána, csak nem értettél meg semmit. Kezdj el egy hobbista iskolát, először tanuld meg az alapokat. Nevelést, kutyakommunikációt, tanítási módszereket, sportok áttekintését (erősen sejtem, hogy ezek az alapok mind hiányoznak a fejedből). Majd utána gondolkozz komolyabb dolgokban. Ez a te érdeked, hisz enélkül csak hatalmas pofára esés lenne neked.
2018. márc. 6. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!