Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen hirdetési oldalak...

Milyen hirdetési oldalak vannak, ahol lehet kutyát venni?

Figyelt kérdés
Pl jofogásról tudok, meg kiskutya.hu, ilyeneket írjatok még légyszi, minél többet.
2018. márc. 4. 21:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
79%

Ilyen oldalakon alapból nem kéne kutyát venni...

Biztos nem fogom az állatkínzást még annyival sem támogatni, hogy ilyen gané oldalakat ide írok.

2018. márc. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
71%
Ha jót akarsz, akkor ezeket az oldalakat elfelejted és keresel egy tenyésztőt. Igaz drágábban fogja adni, de biztos lehetsz abban, hogy a kutya szűrve van és hogy hozzáértőtől vetted meg.
2018. márc. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
91%

Csatlakozom az előttem szólóhoz!

Ha speciálisan egy kutyafajtára vágysz, akkor keress rá megbízható fajta tenyésztőkre vagy pl. a facebookon is vannak fajtamentő csoportok ahol tudnak segíteni akár örökbefogadással is.

Ha "csak" egy kiskutyát szeretnél akkor inkább állatmenhelyekről fogad örökbe!!! Mindenkinek jobb lenne és ott is vannak kölyök illetve fiatal kutyusok...


[link]

[link]

[link]


és még sok más ilyen is van sajnos....

2018. márc. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
90%

Nem kell venni, van egy csomó, amit örökbe lehet fogadni. (Kölykök is...)


gazditkeresek.hu


Különböző fajtamentő egyesületek oldalait is fel lehet keresni pl:

[link]


Menhelyek oldalain pl:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Gyepmesteri telepről is ellehet vinni állatot, főleg hogy ők nem menhely, szóval ha nem viszik onnan el a kutyákat, ha egy idő múlva elaltatják őket...(vannak menhelyek, akik onnan hoznak el kutyákat, hogy ne legyenek elaltatva):


[link]

[link]

2018. márc. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
9%
Nem értem, miért kell szidni a jófogást, mivel Magyarországon jelenleg NINCS másik hirdető oldal. Aki itthon szeretné tartani a kölyköt, sehova máshova nem tudja feltenni. Nem mindenki szapi aki ott hirdet. Facebbok csoportokat tudsz keresni a választott fajtában. Dobermannos vagyok, de nálunk pl. elég sok csoport van, ami eladó kiskutyákkal foglalkozik.
2018. márc. 5. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
86%
Megkeresed az adott fajta fajta klub oldalát és ott szoktak lenni :)
2018. márc. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
19%
persze, csak éppen nincsenek frissitve, és aktuális almok sincsenek fent.
2018. márc. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%

Már bocs, hogy ezt mondom, de miért nem írod be a google-be te magad, hogy "kutya eladó"? Kidob egy csomó oldalt!

Barátod a google!

2018. márc. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Lehet venni ilyen helyekről, tk nélkül szapis kutyát, csak aztán úgy jársz, mint én, hogy a hat éves kutya többször volt orvosnál, mint én, egy külön vagyon neki a speciális kaja, érzékeny minden ételre, érzékeny a bőre és rossz az immunrendszere. És a különbséget egy törzskönyvezett és egy jófogásos kutya ára között a dokinál hagyod ott. Olvass utána mielőtt az állatkínzást támogatod!
2018. márc. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Ki mondta, hogy venni aakrok kutyár? Csak írjatok le vagy linkeljetek be ikyen oldalatmkat amit csak tudtaok!
2018. márc. 5. 15:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!