Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Folyton ugat a kutyám. Miért?

Folyton ugat a kutyám. Miért?

Figyelt kérdés

Gyakran csak bent van az óljában és ugat. Vagy csak valahol ugat... de nagyon hangosan. Tiszta az ólja, most sikáltuk ki. Rendesen kap enni, minden nap friss víz, szabadon mászkálhat az udvarban, sosincs megkötve. Sétálni is el szoktam hordani.

Mi baja lehet?



2018. márc. 6. 20:28
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Anyukámmal nem lehet megértetni hogy nem jó neki hogy össze-vissza eteti.

Igen valóban elfelejtettem részletesen leírni a kutyus, ezért elnézéseteket kérem.

Igyekszem neki mindent megadni, hogy jó legyen neki, és ne hízzon tovább. Olyan tápot kap, aminek 9,5 % a zsírtartalma és 46% a hústartalma. Emellet kap csontot is, nyers húst is. Illetve a zöldséget is szereti. Természetesen ezeket nem egyszerre.

Holnap ha megjöttünk a dokitól, akkor majd többet tudok írni, hogy mi a baj!

De végülis így valszeg a füle lesz. Remélem, hogy """csak""" ennyi.

2018. márc. 6. 21:51
 12/19 anonim ***** válasza:
61%
Reméljük :) Ha már ott vagy, a száját is megnézetheted. Sok dolog válthatja ki az ugatást. :) jobbulást ha ilyen jellegű a probléma.
2018. márc. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
74%

Csóri szegény kutya.

Egy beaglenek heti 3 séta????

Inkább napi 3 óra lenne neki megfelelő. Nem csoda, ha unalmában folyton ugat (illetve vonyít, ahogy egy beagle szokott).

Ráadásul a beagle különösképp falkakutya, egyedül még jobban unatkozik. Attól még nem lesz szuper élete, ha kap enni, inni és tiszta az ólja, ennyi nem elég egy kutyának.

2018. márc. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne fülcseppet kérj a kutyának, hanem nézesd meg orvossal, mivel lehet bele ment valami a fülébe, amit ki kell szedni! Ráadásul mi alapján írja fel az orvos a fül cseppet, ha nem is nézet bele a fülébe?
2018. márc. 6. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

folyt.

Bocs, most látom, hogy feleslegesen írtam. Már írtad, hogy el is viszed orvoshoz...akkor jó.

2018. márc. 6. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

Kedves 13-as!

Állatorvosi javaslatra viszem heti 3-4 alkalommal, mert szívbeteg, és nem szabad többször, mert nem bírja. Egyébként én magam is tisztában vagyok vele, hogy mennyi séta kell egy normál, egészséges kutyának.

2018. márc. 14. 03:21
 17/19 Szilvi & Argos ***** válasza:
Mit mondott az állatorvos?
2018. márc. 14. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Azt, hogy unatkozik....
2018. márc. 14. 12:51
 19/19 A kérdező kommentje:
Kőzben meg lekezeltem a fülét ès már nem ugat csak úgy.
2018. márc. 14. 12:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!