Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ónémetjuhász 8 hetes hasmenése...

Ónémetjuhász 8 hetes hasmenése van mitől lehet?

Figyelt kérdés
Sziasztok nem tudom valaki tud e segíteni 8 hetes ónémetjuhász kutyust hoztunk el a hétvégen és hasmenése van voltam vele dokinál kapott szurikat és kaptam tablettát amit adom kell neki 5 napig plusz rizs és egy kis konzerv a kajcsija.Még mindíg fenn áll 1 nap után is hogy kaja után egyből fosika van mitől lehet?

#hasmenés #kölyök #kutyusnál
2018. márc. 12. 07:41
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
"Szép" tenyésztő, akinél a kölykök MINDENT ettek.
2018. márc. 13. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Nézd én nem tudom milyen tenyésztő lehet igazad van rendezett voltak a kutyik apuka anyuka is a nagyszülők is nála voltak anyukát is árulja mert már nincs ideje a kutyikra.A lényeg hogy most jó helyen van nálunk megteszünk mindent hogy a kis cseppség a lehető legjobbat kapja.
2018. márc. 13. 14:03
 13/18 anonim ***** válasza:

Nem tenyésztő!!!


Szaporító az ilyen!!!!

2018. márc. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Jaj. Ilyen helyről nem szabadna kutyát venni... Persze már mindegy. Ez nem tenyésztő volt.

Ha eljön az ideje, érdemes dp-re majd leszűretni a kutyádat, addig is ne sportoltasd, ne futtasd.

2018. márc. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Remélem nem járnak úgy, mint egy ismerősnél, hogy 1 éves kora előtt húzta a farát a kutya, mert ki jött rajta a betegség. :(
2018. márc. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Állatorvossal egyeztettem mikor elhuztok megfelelő vitaminozással semmi gond az előző kutyink sem volt hiper szuper helyről való és 12 évesen hagyott itt minket dpés volt de csak az utolsó fél év volt gáz vitaminokkal sok mindent lehet orvosolni.És szerintem ami igazán számít a szeretet.Egy ismerősöm is vett tenyésztőtől elég drágán mindenféle papírral vizsgálattal aztan kiderült 3 évésen hogy gáz van tehát erre se lehet adni.Mindent végig jártam ezzel kapcsolatban.Itt a felmenőket is láttuk komoly győztesek a nagyszülők is illetve mindegyik fent van a pedigre oldalán.Lehet hogy szaporító nem tudom nekem nem ez volt az elsődleges szempont hanem a szerelem első látásra.
2018. márc. 14. 07:20
 17/18 anonim ***** válasza:
Nem mindegy, milyen szintű.Akiről írtam, tenyésztőtől volt és jól tartották,de neki elég súlyos szintű volt a betegsége, hiába vitaminozták a kutyát.
2018. márc. 14. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Mondta az állatorvos most má kezdhetem neki a tápot bekeverni de megint hasmars van tőle..próbáljak meg más tápot dog chow juniurt vettem valakinek ötlet?
2018. márc. 18. 08:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!