Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ugye nem baj, ha kiírom...

Ugye nem baj, ha kiírom magamból a jóleső érzésemet?

Figyelt kérdés

Pár hete figyeltem fel a szomszéd társasházban egy fiatal párra, akik egy keverék kiskutyát sétáltattak, játszottak vele a hóban. Hófehér Bichone plusz nem tudom milyen keverék lehet, valószínűleg MENTETT kutyus, mert már most látszik rajta, hogy nem fajtatiszta. Tudjátok mi a neve?


MÁZLI


Tényleg mázlista, mert látom, hogy nagyon jó helyre került. Nem vagyok vén banya, sem magányos, de mégis jó látni ilyet.



2018. márc. 19. 19:47
 1/5 A kérdező kommentje:

Az lemaradt, hogy ennél találóbb nevet nem is adhattak volna neki.

Igazából ez a lényeg, amiért írtam.


Esetleg a ti környezetetekben, vagy épp nálatok van hasonló találó neve a kutyusnak?

2018. márc. 19. 19:54
 2/5 anonim ***** válasza:
92%

Nagyon szépen köszönöm, hogy megírtad :-) Remélem, a jövőben is írsz majd, ha valami szép és jó történik veled.


Cserébe:

Múlt hét közepe óta minden reggel harkályok kopácsolását hallom, és egyszer láttam is a madarat, ahogyan egy fatörzsön állt, és pici pihenőket hagyva megkopogtatta. Az emberek egymásra mosolyogtak, és megálltak jártukban-keltükben, fölfelé tekintgettek.

2018. márc. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Ne már! Most miért pontoztátok le, aki írt? Azért mert nem kutyáról írt, hanem harkályról?

Sajnálom, nekem csak egy regisztrációm van, én értékeltem, hogy leírtad. Köszi szépen neked is!

2018. márc. 19. 21:15
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nekem is van ismerősöm, akinek a kutyája a Mázli nevet viseli büszkén, a gazdája egy lefolyó csatornából mentette 5 hetes korában:(

Az én kutyám spicc meg német juhász keverék menhelyről, Ő meg Róki, vöröses bundájáról és hosszúkás, rókára hasonlító fejecskéjéről kapta a nevét:)

Van egy másik kutyám egy pici fehér barna foltos pamacs gyepiről, ő meg Diego, a meséből. Mert mikor elindultunk, mondtam neki: na goo haza. És eszembe jutott az a mese: go diego, goo :D

2018. márc. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Látom, felpontoztátok a 2-es választ, örülök és köszi!


Utolsó válaszoló, neked is köszönöm! Aranyos sztori! :)

2018. márc. 20. 12:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!