Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen nevet adnátok az...

Milyen nevet adnátok az alábbi kutyáknak?

Figyelt kérdés

Keverék kutya mind, ránézésre szerintetek melyikhez milyen név illene?

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Minden válaszért megy a zöld, előre is köszi a tippeket:)



2018. márc. 26. 09:58
 1/9 A kérdező kommentje:
1.és 5. szuka, többi kan
2018. márc. 26. 10:10
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Off.


Egy egy disznótrágya képfeltöltő és még a víruskereső is beriaszt ha rámegyek.

használj másikat!


Bocs!

2018. márc. 26. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én is OFF témát hozok, nem tudok neveket, de nyugi, meg lehet őket nyitni vírus nélkül, én meg néztem őket. Minek nekik név amúgy, mind örökbe fogadható lesz, vagy mi? :)
2018. márc. 26. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Gazdi kereső kutyusok, igen.

Ismerősömnél születtek, de nincs velük otthon, nincs aki vigyázzon rájuk, ezért ránk bízta, meg megkért, hogy segítsek gazdit találni nekik.

2018. márc. 27. 11:23
 5/9 anonim válasza:
3-ik kutyusnak: Muki
2018. márc. 29. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
1.-Dzseki,,2.Tölcsér,,3.-Fickó vagy Pajti,,4.Bolha vagy Zokni,, 5.Pamacs,,6.Bonzó
2018. ápr. 8. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Az előző vagyok az 5.-nek a Lia jól allna de amúgy vannak még szép nevek pl.:Molli,Bumer ,Tekila,Olimpia,Lady,Suba,-ezek nem túl egyszerűek azért gondoltam mert nekem az olyan nevek nem tetszenek pl h.:Folti meg Mazsola mert ez olyan megszokott már ,sztem érdemes lenne valami különlegeset választanotok.De írok még:Füge,Leó,Joda-az az egyik fekete kutyusnak cuki lenne:),Kira,Spencer,(gyümölcsnevek is aranyosak).egyszerre ennyi jutott az eszembe ha érdekelnek még írj privibe ,mert nagy kutyaimádó vagyok;))).Sok szerencsét az örökbeadáshoz!Drukkolok!!!;)
2018. ápr. 8. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Szintén előző !ha a megírod privibe melyik megyében van ,és ha a közelemben akkor segítek gazdit keresni neki!!!
2018. ápr. 8. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
*k
2018. ápr. 8. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!