Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen fajta kutya lehet?

Milyen fajta kutya lehet?

Figyelt kérdés

Ő egy keverék kutyus, de sajnos nem igazán látok benne konkrét fajtát és érdekelne, hogy mik lehetnek benne.

Sokan pointert tippeltek benne.


[link]


Köszönöm a segítséget!


2018. márc. 26. 23:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Pointerre nagyjából annyira hasonlít, mint a spánielre, négy lába van és két füle. :D Az álló fülekből talán lehet tippelni német juhászra, de valószínűleg sok generációs mix.
2018. márc. 26. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem border collie lehet, hogy van benne.
2018. márc. 26. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem németjuhász a legnagyobb tippem, de akár lehet benne border is, de inkább fekete németjucis. Viszont pointert még nyomokban se látott. :D
2018. márc. 26. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Labrador, border collie, de én kelpie-t is mondanék, attól függ. Magyarországon ez nem túl valószínű :) a fejformája alapján valami bull típus is lehet benne nyomokban, esetleg egy leheletnyi mali.
2018. márc. 26. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
németjuhász, collie, staffi
2018. márc. 27. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
remélem nem szaporítótól hanem menhelyről van
2018. márc. 27. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
91%
79%os mostmár végigkommentelted az összes kutyás kérdést ezzel az erőszakos "menhely és fogadj örökbe" dumával, befejeznéd végre? Marha idegesítő és az ellenkező hatást váltja ki egy idő után mint amit elérni szeretnél. Főleg amikor olyan kérdések alá írtad ahol csak egy adott fajtát szeretnének törzskönyvvel tenyésztőtől vásárolni, erre beerőszakolod hogy ne merjen vásárolni hanem csak menhelyről hozhat kutyát.
2018. márc. 27. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Pointer nagyon nincs benne. :D

Szerintem német juhász + valamilyen bull van benne, esetleg border collie.

2018. márc. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Segítettetek vele.:)


79%-osnak: Ha már így rákérdeztél ő egy menhelyi kutyus aki 6 babájával került be és mivel már lassan két éve önkénteskedek az adott menhelyen és ismerem a kutyát, szeretném örökbefogadni amint lehetőségem lesz rá. :)

Szerintem nincs értelme minden kutyás kérdéshez ezt odaírni ezt ilyen stílusban.

2018. márc. 28. 00:22
 10/11 A kérdező kommentje:
*ezt, ilyen stílusban.
2018. márc. 28. 00:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!