Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért csináljál ezt az emberek?

Miért csináljál ezt az emberek?

Figyelt kérdés
Mostanság vettem észre hogy annyi fajta féle kutyus van már.Itt inkább az ölebekre gondolok, láttam már vodeób is hog akkora volt a kutya hogy a tenyerén állt a nőnek. Miért kell ilyeneket az embereknek csinálni?! Múltkoru videóban pedig egy mopsz jellegű kutyus volt akinek hatalmas izmai voltak, vagyis maga a kutya csak izomból állt. Hogyan tenyésztik ki ezeket a szerencsétlen állatokat. Sajnos sokan már állatorvosról állatorvoshoz járkálnak, meg olyan betegségek vannak már kutyáknál is... Nekem is van kettő, viszont mi( "ősibb fajtából") mentettük őket a menhelyről. gy kau jleellegű kislány, és egy puli jellegű kisfiú. Hála istennek semmi bajuk nem volt, mióta itt vannak nálunk.
2018. ápr. 13. 13:30
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Pénzért, haszonszerzésből.
2018. ápr. 13. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az izom rengeteg tréningtől és jó etetéstől lesz. Kell hozzá genetika is, de a jó anatómiájú kutya azért nem tenyésztési zsákutca.


A többi pedig sajnos azért van, mert van rá kereslet. Ha nem lenne divat a minél kisebb kutya, nem is 'tenyésztenék'.

2018. ápr. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!