Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » MItől lehet, hogy egy nagy...

MItől lehet, hogy egy nagy rotweiller elkullog hátra, és csak onnan figyel halkan ha megállok a kerítés előtt?

Figyelt kérdés
Szomorú lehajtott fejjel. Az elejen meg horgott, ugatott, de megalltam, hozzaszologattam, aztan egyszer csak elkullogott, azota ha meglat mar megy is hatra egy hang nelkul, es csak ha elmentem akkor kezd megugatni
2018. ápr. 19. 15:33
 1/2 anonim ***** válasza:
lehet a gazdái kerti dísznek tartják. Vagy egyszerűen ösztöngyenge (p. mentett, szapis stb. okok miatt)
2018. ápr. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mamámnál 8 éves kora után kezdte hogy spórol az energiával és nem igazán ugat vagy tomból a kerítésnél viszont bejönni nem lehet mert azonnal visszafiatalodik és támad. Kivéve ha a mama szól neki hogy beengedheti az illetőt akkor egy kis tündér lesz belőle.
2018. ápr. 20. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!