Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek ez jó minőségű...

Szerintetek ez jó minőségű száraz táp?

Figyelt kérdés

[link]


Azért próbacsomagot szeretnék, mert még ilyen tápot nem kaptak. Aztán lehet a nyakunkon marad.

Érdemes kipróbálni?

Ez jó minőség?


2018. ápr. 19. 21:47
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha jól olvastam 40% hús van benne, ami szerintem középkategóriás...Elnézést ha tévedek! :)
2018. ápr. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy jó minőségű táp, kipróbálni mindenkèppen érdemes.
2018. ápr. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Akkor milyet ajánlanál?

Mi az ami igazán jó? :)

2018. ápr. 19. 21:55
 4/9 A kérdező kommentje:

köszönöm a két választ eddig.

mindenképp olvasok még utána, csak a vélemények érdekelnének, sok helyen olvastam, hogy jó.

2018. ápr. 19. 21:56
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

100 % gabonamentes receptúra

A színhús és más állati alkotóelmek részaránya legalább 61 %

Sok friss hússal (min. 41%) a kiváló elfogadási arányért

Erdei bogyósokkal, gyökerekkel, vadon termő gyógynövényekkel finomítva

Gabona-intoleranciával küzdő kutyáknak is adható

Németországban készül

Mesterséges tartósítószerek, színező- és ízesítő anyagok nélkül


Én úgy látom, hogy 61% a hús részaránya, az pedig nem rossz szerintem.😉

2018. ápr. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
#1 vagyok, én rögtön rákkattintottam a márka bárányos tápjára és ott 41% húst írtak! :)
2018. ápr. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Itt a pontos összetétele, mondjuk vicces, hogy miért bárányos? 😃 A 8% bárányfehérje miatt?

Analitikai összetevők

Összetevők:

Csirkehús (41%), burgonyadarabok (szárított), bárányfehérje (8%, szárított), szárnyasfehérje (12%, részben szárított és hidrolizált), szárított répaszelet (cukormentesített), lenmag, szárnyaszsír, sörélesztő (szárított), tojás (szárított), nátrium-klorid, erdei gyümölcsök (0,3%, szárított: áfonya, ribiszke, málna, bodzabogyó), gyógynövények (0,2%, szárított: fekete üröm, orbáncfű, csalánlevelek, kamilla, cickafark, martilapu, pitypanggyökér), élesztőkivonat (szárított, = 0,2% béta-glükán és mannán-oligo-szacharidok), alma (szárított), cikória-inulin (0,1%), lazacolaj, napraforgóolaj.

2018. ápr. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
61% hús van benne, gabonamentes, teli vitaminokkal, gyógynövényekkel, zöldségfélékkel, vadon élő őseik táplálkozási igényeihez igazodva. Én azt mondom ez idáig a legjobb táp, de még mindig a barf a legjobb.
2018. ápr. 20. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
8. Akkor Te még nem találkoztál az Orijennel. Persze az sokkal drágább. A linkelt táp is jó, az ára is koerrekt, de messze nem a legjobb. Lehet, hogy az árkategóriájában az, nem tudom... Minőségre nyugodtan adható kategóra az biztos.
2018. ápr. 28. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!