Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért nem velem alszik a kutyám?

Miért nem velem alszik a kutyám?

Figyelt kérdés

A feleségemnek és nekem egy-egy kutyánk van. Mindketten "egygazdásak". Természetesen nagyon szeretjük egymás kutyáját is, de mindkettőnknek megvan a saját kedvence.

Nem franciaágyunk van, hanem két különálló egyszemélyes. Este lefekvéskor mindkét kutya az asszonnyal alszik. Ha odahívom magam mellé a saját kutyámat, megvárja, hogy elaludjak és titokban átsunnyog a feleségem mellé :)

Próbáltuk már, hogy ágyat cserélünk, nem történt semmi, így is a feleségemhez bújt mindkettő.

Nem tudunk rájönni, hogy miért.

Nem bánom, hogy így van, nem vagyok féltékeny, csak kíváncsi lennék, hátha valaki meg tudja magyarázni ezt a jelenséget.

Ha számít valamit a kutyák neme, az én kutyám szuka, a feleségemé kan. Ivartalanított kutyákról van szó.


2018. máj. 1. 13:38
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hehe de kis áruló dög kutyád van :D Érdemben nem tudok hozzászólni, de most jót mosolyogtam :)
2018. máj. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez nagyon aranyos húzás tőle.

Szerintem a közös alvást egy nagy közös ággyal meg tudjátok oldani (franciaágy).

Nálunk volt egy olyan eset, hogy itt volt egy teljes hetet nálunk az egyik barátnőm. Ő külön aludt tőlünk. A mi kutyáink amúgy mindig velünk alszanak az ágyon. Na amikor egy hetet itt volt barátnőm mindkettő vele aludt :D az istenért sem tudtuk kiimátkozni tőle párommal a kutyákat :D szerencsére ő is nagyon kutya párti, így beengedte még a takaró alá is. Számomra is furcsa volt a helyzet, és mai napig nem tudom megmagyarázni miért aludtak vele :D

2018. máj. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Valoszinuleg nagyon mozgolodsz jobban elfoglalod az agyat.


Sok oka lehet :)

2018. máj. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!