Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy kutya meg tudja játszani...

Egy kutya meg tudja játszani hogy beteg?

Figyelt kérdés
A kutyám néha egyik pillanatrol a másikra elkezd sántítani előttem, után ha elmegyek, és az ablakból kinézek rá akkor már semmi baja. Van, hogy úgy látom nagyon erőtlen, szomorú, csak fekszik nem csinál semmit. Utána néhány óra mulva rohangál, ugrál, úgy viselkedik mint a legboldogabb kutya a világon... Ez mi? :D

2018. máj. 5. 09:29
 1/9 anonim ***** válasza:
18%
Persze.
2018. máj. 5. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

van olyan, hogy "rokonszenv sántítás".

A kutyád úgy érzi, keveset foglalkozol vele.

Egyébként az udvaron tartott kutyák nagyon sokszor csak fekszenek és nem csinálnak semmit.

2018. máj. 5. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Meg. Az én kutyám is eljátszotta már párszor ezt a santítós történetet.
2018. máj. 5. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem az első kutyám volt ilyen. Sokszor 3 lábon ugrált, aztán hirtelen semmi, és szaladt tovább. Orvoshoz sokszor vittem, azt mondta makk egészséges. Nem akartam elhinni mikor mondta az orvos, hogy megjátsza magát. Majdnem lehülyéztem :D és valóbban szeretett ezzel játszani..rám meg a frászt hozta sokszor.. :D
2018. máj. 5. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
#2 ez tény, de ő ha meglát legtöbbször mindig ugrál, rohangál mint akit ágyúból lőttek. Csak néha van ez hogy játsza az agyát, akkor nagyon durván depressziósnak tűnik, de csak néhány órára.
2018. máj. 5. 10:44
 6/9 anonim ***** válasza:
Ilyet a mi kutyánk is csinált már, amíg látótávolságon belül volt sántikált, majd miután úgy gondolta már nem látjuk, rohangált, fájdalomnak nyoma sem volt. Az állatorvos nekünk is azt mondta, hogy csak még több figyelmet szeretne magának, teljesen egészséges. :)
2018. máj. 5. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
76%
Egyik ismerősünk kutyája is eljátszotta, hogy sántít, mikor el akart menni a gazdája. Úgy bukott le, hogy egyszer véletlenül a másik lábát emelte fel :D
2018. máj. 5. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
#7 ez marha jo :-)))))
2018. máj. 5. 11:52
 9/9 anonim válasza:
Mi kutyánk is eljátszotta a nagy beteget. Jó színésznő volt. Kihívtuk az állatorvost, mert sántított, és nyűszített. Totál megijedtünk. Kijött a doki, akkor persze nem sántított, sőt ugrált örömében. Aztán doki megvizsgálta, mondta, hogy semmi baja, színészkedik, és ez nem ritka kutyusoknál. Mondta, hogy figyeljük meg, amikor ő nem lát minket. Úgy is tettünk. Bementünk a házba, elbújtunk az ablaknál, és néztük mit csinál. Hát persze, hogy rohangált a kertbe. Majd kimentünk..újra sántítás és nyűszítés. Soha nem felejtem el, nagyon sokat nevettünk rajta. Előtte ilyet nem tapasztaltam, elég vicces volt.😆
2018. máj. 5. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!