Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Fújhatok a kutyám lábára aloe...

Fújhatok a kutyám lábára aloe first-öt?

Figyelt kérdés
Allergiás és a lábujjai között nagy vörös duzzanatok vannak. A doki nem adott rá semmit. Nem olyan válaszokra van szükségem, hogy váltsak orvost stb. Egyszerűen csak szeretném megtudni, hogy jót teszek-e vele,ha befújom vagy inkább ártok? Sok jót olvastam már erről a termékről, a családban használjuk is sérülésekre stb. Nekünk hatásos. De a kutyának is az lesz? Előre is köszönöm, ha valaki értelemesen válaszol kötekedés helyett.
2010. jún. 14. 10:48
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%

Szia! Szerintem nyugodtan fújhatsz rá. Aloe vera van benne és sok más természetes anyag, ha nem használ ártani biztosan nem ártasz vele. A mi kutyánknak én rendszerint a fülét szoktam ezzel tisztítani, sajnos gyakran begyullad (fajta betegség-golden retriever), de azóta hogy használjuk kevesebbszer fordul elő.

Gyógyulást a kutyusodnak!

2010. jún. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
100%

Szerintem nyugodtan, valószínűleg lesz tőle semmi baja.

Én télen kézkrémmel kenegettem a kutyám tappancsait, hogy ne marja szét a sózott hólé, és semmi probléma nem volt vele.

2010. jún. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem árthatsz vele, az biztos, és én simán ráfújnám az is biztos, aztán ha nem segít, akkor próbálkoznék valami mással. Nem tudom, hogy allergiára is lehet-e allergiás, de szerintem arra nem. Esetleg megpróbálhatsz köröm virág főzetet csinálni, és azzal mosogatni, az is jót tehet, ha nem allergiás rá. Az a baj mindig a gyógynövénynél, hogy aki allergiás rá, annak többet árt, mint használ. De a first-öt nyugodtan próbáld meg. Mire allergiás?
2010. jún. 14. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
allergiára is lehet-e allergiás :)))) helyett azt akartam, hogy aloe verára is lehet-e :)
2010. jún. 14. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
szerintem ezt tőle kellene megkérdezned..
2010. jún. 14. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
nehogy megpróbáld! inkább öld meg a kutyát! ugyis hamarosan elüti egy auto
2010. jún. 14. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, az utolsónak üzenem, hogy őszinte részvétem! Rossz lehet neked, hogy ilyen ingerszegény környezetben élsz, hogy itt éled ki magad a nevetséges válaszaiddal:) jobbulást:)

Azt még nem tudni, hogy mire allergiás, folynak a vizsgálatok.

2010. jún. 14. 11:14
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó! Kegyetlen állatkínzó vagy! Nem ide valósi vagy, takarodj!


Kedves kérdező! Nyugodtan fújd a kutyád lábára aloe first-öt! A 3 kutyámnak szoktam adni aloe vera gélt, amitől egészségesebbek és szebbek. :)


Jobbulást kutyádnak!

2010. jún. 14. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ez tényleg allergiás reakció. Általában ételallergiából ered. Gondold át, mit adtál neki amit nem szoktál az elmúlt időszakban, illetve akár tápot is válthatsz. Nyugodtan fújhatsz rá aloe first-öt, ártani biztos nem árt, de sajnos ez csak átmeneti tüneti kezelés, az okát kellene kideríteni.
2010. jún. 14. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Próbáltad már adni a Selen Pet-et?
2010. jún. 14. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!