Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 2 hónapos csivava 3 hete van...

2 hónapos csivava 3 hete van nálam. Eleinte szépen ( kb.80 %) pelenkára pisilt. Azonban, most egyre többet össze- vissza pisil. A kakáját meg egyszer csak előhozza a szájában, ami nem túl guszta. Normális ez így? Mit kéne tennem vele?

Figyelt kérdés
2018. máj. 9. 17:52
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Hányszor viszed le napközben pisilni ?

Amúgy jól hamar hozzád került, ha 2 hónapos és már 3 hete nálad van :O

2018. máj. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
most kezdtem el lehordani, mert azt mondták, hogy míg nincsenek meg az oltásai nem lehet levinni. Máshol meg azt olvastam, hogy le kell vinni....nem tudtam mit csináljak, de most a 2. oltás után, itt van egy olyan hely ahol talán nem járnak kutyák, így lemerészkedtem vele oda. Ha pisil, kakil kap juti falatot. De ez mondjuk tegnap óta van.
2018. máj. 9. 18:00
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Talán nem kellett volna egy öt hetes kölyköt elhozni a szaporítótól...most nyolc hetesen hozhattad volna csak el törvény szerint, kár hogy ezt nem büntetik, pedig le van írva hogy tilos elválasztani 8 hetes kora előtt. Pont az ilyen problémák miatt is, mint ez. Most aztán majd szívhatsz az ilyen viselkedési problémákkal amik esélye csökkenthető lett volna ha az anyjával és az alomtestvéreivel marad.
2018. máj. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
94%
Anyukája szépen megtanította volna őt ezekre, ha nem téped el mellőle túl korán.
2018. máj. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
nem téptem el, eladták...ha én nem veszem meg, akkor más. Nem szaporító volt, mert ismerem aki eladta. Segítséget kértem, nem lehúzó kritikát
2018. máj. 9. 18:39
 6/8 A kérdező kommentje:
egyébként az anyukája nem gondolom, hogy szobatisztaságra nevelné...
2018. máj. 9. 18:40
 7/8 anonim ***** válasza:
94%

Szaporító aki eladja 8 hetes kora előtt, két oltás, 4 féreghajtás, chip, törzskönyv és szerződés nélkül a kölyköt. Akár ismered, akár nem.

Most meg megpróbálhatod levinni kétóránként ügyelve hogy ne nyaljon fel semmit, ha pisil megjutalmazod, ha fent a lakásban teszi sose bántod.

2018. máj. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
De, az anyja pont ezt is tanítja neki. Egy tenyésztő szobatisztaságra előnevelve adja el a kutyákat, 8 hetes koruk után a koruknak megfelelő oltásokkal.
2018. máj. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!