Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Balatonba lehet vinni kutyát?

Balatonba lehet vinni kutyát?

Figyelt kérdés
Hello. Balatonra mennénk nyaralni egy nyaralóba amihez közel van a strand és a kutyát belehet vinni?

2018. máj. 10. 13:12
 1/8 anonim ***** válasza:
24%
Hogy a helyek beengednek-e kutyát vagy sem, az abszolút helye válogatja. Ami a tavat illeti, nos, szerintem humánegészségügyi okokból nem igazán lehet legálisan bevinni, esetleg elhagyatott, ki nem épített tószakaszon.
2018. máj. 10. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, hogy hová mentek nyaralni. Érdeklődjétek meg telefonon, vagy e-mail-ben, hogy bevihetitek-e.

Én úgy tudom, vagyis tapasztaltam, hogy a "normál" strandokra nem lehet kutyát bevinni. Gondolj bele, hogy vannak, akik nem szeretik a kutyákat és nem szeretnék olyan helyre letenni a törölközőiket, ahová előtte odapisilt egy kutya.

Viszont vannak kifejezetten kutyás strandok, ahol együtt lehet strandolni, fürdeni a kutyákkal. Én mondjuk csak ilyen helyre járok :)

2018. máj. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
2018. máj. 10. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
46%
A vízbe nem viheted be egészségügyi okok miatt, de Fonyódnál úgy tudom, hogy van kutyás strand!
2018. máj. 10. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
81%
Fonyódon van kutya strand, tavaly voltunk először 2 alkalommal és imádtuk. Újították nyár végére volt büfé, mobil wc és körbe van kerítve ;)
2018. máj. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Boglárra mentünk volna de nem lehet vinni kutyát szól itthom meg nem hagyom így nem nyaralunk egyenlőre😃
2018. máj. 11. 08:08
 7/8 anonim ***** válasza:
70%
Akkor mostanában nem igazán fogtok nyaralni menni, mert nagyon sok helyre nem engedik bevinni a kutyákat. Szemben Ausztriával és Németországgal, ahol simán beengedik akár a plázákba is a házi kedvenceket... Sajnos ebben az országban még lenne mit fejlődnie a kutyás kultúrának. A szomszéd esetleg nem tudna vigyázni rá addig? Vagy nem vagytok annyira jóban?
2018. máj. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
58%
Hát, én mindig megnézem a kutyusokat az utcán, ha valaki azzal van, olyan aranyosak. De Plázába azért nem lenne jó abba a tömegbe.
2018. máj. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!