Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem adnak anyáék pénzt kutyaka...

Nem adnak anyáék pénzt kutyakajára a maradéjit neg kihányja, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Azt mondják dolgozzak,de még suli van és 16 évesen amúgy sem nagyon van meló.

Most az egyik boltban 125Ft/kg volt a táp. Ebből vettem gyorsan 10 kilót..de ennek meg 27-én lejár a szavija.

Ezt most adtam neki ha nen hányja ki akkor jó. De ebbe van keméby 4%hús

A Josera után...

Nem tudom mit tehetnék :(

Nár fogyott a sok hányástól



2018. máj. 10. 18:56
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Mit hány ki? Maradékot?


Nem meglepő, nagyon nem tesz jót neki az emberi étel.


Ha nem hajlandóak fizetni az élelmezését, akkor két megoldás van: vagy tényleg elmész dolgozni (akad jó diákmunka) vagy jó helyet kerestek a kutyusnak.


Esetleg még az játszik, hogy valamilyen kompromisszumot kötsz anyudékkal: ők fizetik/beleadnak a tápba, te pedig cserébe valamit csinálsz.

2018. máj. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Miért, eddig ki finanszírozta a kajáját, ha te eddig is sulis voltál? Nem értem.

Maradékot ne adj neki ha kihányja, add azt a xar tápot a semminél több. Lehet azt bírja a gyomra, még ha egy merő gabona is. És talán gondolkozz el rajta, hátha valaki örökbe fogadná, aki normálisan el is tudná látni. Mi lesz ha ne adj Isten orvoshoz kell vinni mert megbetegszik?

2018. máj. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

#2

Szerintem már most is beteg.

2018. máj. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Mi történt, hogy nem fizetik már az etetését?


Van diákmunka, ahol nem kell sokat dolgozni, és elég ha heti 2 napot mész, az havi 8 nap. Ahol én dolgoztam ott (az éjszakás meló volt) 10400ft-ot kaptak a diákok/nap. Ha találsz ilyen jól fizető melót, és csak a kutyára költessz, akkor elég heti 1 napot menned. Hétvégén akár. Ha kettőt mész, akkor marad is még félre tudod rakni, ha hirtelen orvoshoz kell vinni a kutyust.


Ha nem mész dolgozni mégsem, akkor ajándékozzátok el a kutyust, mert így nemjó neki ezzel te is tisztában vagy.

2018. máj. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Nagyanyámék voltak nálunk és látták,hogy a sok csontot,maradekot dobjuk ki azzal van tele a kuka és azota cseszegetik anyat,hogy ne legyen mar hulye tobb tizezret kidobni tapra mikor itt a sok kaja és most nem vesznek neki. 12órázni mehetnék gyárba de csak szombaton tudok menni. Rengeteget kell tanulni. Nagyon eross suli. Ide meg.minimum heti 2-3 napot kene menni
2018. máj. 10. 19:34
 6/22 A kérdező kommentje:
Odaadni biztos nem adják senkinek. Fajtatiszta kutya,nem keverék.
2018. máj. 10. 19:44
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Üzenem anyudnak, hogy hülye, amiért WC papírra költ, hiszen úgyis ki kell törölni minden alkalommal, így csak pazarolja :D
2018. máj. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Gyárban (nálunk legalábbis) 680 az órabér héti egyszer elmész 6 órára, vagy esetleg 2*4-re (gondolom suli mellett nem igazán tudsz 8 órázni, hétvégén meg ritkán van meló, főleg 16 éveseknek). Mekkora kutya? Ha kisebb, akkor olyan havi 10 óra melóval elég jól el tudsz boldogulni.
2018. máj. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg anyádnak a fajtatiszta kutya is hamar feldobja a talpát a maradéktól, vagy az éhhaláltól. Minek kell akkor anyádéknak ha nem eteti? Ja, kerti dísznek.
2018. máj. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Csak ez van itt. Ez a 12 órás de ezt meg nem tudom csinálni. :(

Golden retriver

2018. máj. 10. 20:17
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!