Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik a világ legdrágább...

Melyik a világ legdrágább kutyája?

Figyelt kérdés
2010. jún. 14. 20:09
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
melyik fajta kutya :D
2010. jún. 14. 20:13
 2/15 anonim ***** válasza:
Fáraó kutya,nem?
2010. jún. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Én a kínai kopasz kutyára tippelnék. Talán azért mert az a fajta a legkülönlegesebb/legmeghökkentőbb és biztos sokan csak azért veszik, hogy megnézzék őket az utcán ezért a tenyésztők drágán adják. :D Más indokot nem tudok... De ez csak egy tipp volt. Egyébként mért érdekel? Ennyi pénzed van?


Ha rosszul értelmeztem a kérdést akkor még egy válasz: SZÁMOMRA az én kutyám a világ legdrágább kutyája mert jó sok számból az az összeg amiért odaadnám :)

2010. jún. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
jó sok számból *állna
2010. jún. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

nekem is a kínai meztelenkutya ugrott be, de fogalmam sincs..

nekem a legdrágább a pici mopszom, imádom:)

2010. jún. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Akiteki ***** válasza:
Az enyém. Nincs az a pénz, hogy odaadnám.
2010. jún. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Akiteki ***** válasza:

Egyébként nincs olyan, hogy melyik fajta.

Mindegyikben vannak olcsóbb meg drágább. Akármilyen fajtában többe kerül egy többszörös világgyőztes, hiperszuper vérvonalú szülők kölyke, mint a szomszéd utcában véletlenül összeragadt két azonos fajtájú kutya.

Ha meg mondjuk Ausztráliából hozod, akkor a szállítási költség is min 1500 euro.

2010. jún. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
A fáraókutyáról olvastam valahol, hogy 1.200.000 forinttól kezdődik az ára a kölyöknek.
2010. jún. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Akiteki ***** válasza:

ja, az is egy baromság volt.

Mivel itthon nem tenyésztik, valaki beszerzett kettőt, és kitalálta, hogy ennyiért adja. A töredékéért be lehet szerezni sokkal jobb minőségűt pl. Finnországból.

2010. jún. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ismerősöm 2milláért vette a fáraókutyáját németországi kennelből. Amúgy én úgy hallottam hogy kint az amcsiknál most a maltipoo a favourit, mivel ezt most próbálják "kitenyészteni" és nagyon sokba kerül egy "tenyésztőtől".
2010. jún. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!