Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti hol tudtok, szárnyas és...

Ti hol tudtok, szárnyas és sertésen kivül, belsőséghez jutni? Szív, gyomor, tüdő, lép, ilyesmit szeretnék. Lehetőleg marha, bárány és nyúlból. Ti hol vesztek ilyesmit?

Figyelt kérdés
barf belsőség
2018. máj. 22. 00:15
 1/9 anonim ***** válasza:
63%
Én nem BARFozok, de Szetintem hentes, vagy nagyobb áruházak pl Auchan (húspult)
2018. máj. 22. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
szinhúst lehet ilyen áruházakban kapni,avval nincs gond.Ott veszek bárányt és nyulat is.De én kifejezetten szívet,tüdőt,lépet,stbb, vennék.
2018. máj. 22. 00:29
 3/9 anonim ***** válasza:
82%
Hentesnél. Meg lehet rendelni előre.
2018. máj. 22. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
85%
Én sem barfozok, de főzni szoktam nekik mindenfélét. Áruházakban többnyire szív van és vese, elvétve lép, bár azt nem nagyon eszik az emberek, így ritkán látni. Ezekből is inkább csak sertés, de gondolom a kérdező nem akar sertést adni. Ezt azért írom, mert valaki ajánlotta az Auchant és egyebeket. Érdemes lenne haszonállat tenyésztővel felvenni a kapcsolatot és bizniszelni, hogy te rendszeresen megvásárolnád ezeket a részeket. A zömét amiket felsoroltál, amúgy sem eszik meg az emberek. Nyúlnak esetleg a máját, de a többi belsőségeit nem. Szóval szerintem tenyésztőt keress a környékeden.
2018. máj. 22. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszi.
2018. máj. 22. 06:59
 6/9 A kérdező kommentje:
egyébként én sem barfozom,főzve adom nekik a húst.
2018. máj. 22. 06:59
 7/9 anonim ***** válasza:

#1 mi rosszat mondtam? Tök segítőszándékkal írtam.

Komolyan nem hiszem el hogy itt is mennyi kretén gyökér van...

2018. máj. 22. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A hentesnél ahol lehet marhahúst és birka húst venni ott tudsz rendelést leadni lépre, májra, és egyéb belsőségre (a velő marha drága). Várni kell rá és ugyan attól a hentestől rendelni, így majd egy idő után automatikusan gondol rád ha ilyesmit rendel. Vadhús belsőségért keresd fel a helyi vadász szervezetet. Nem biztos, de néha akad hogy csurran, cseppen egy kevés nyesedék és belsőség, persze nem túl olcsón. Ahol Nyulat árulnak ott szintén leadhatsz rendelést a belsőszervekre. Sajnos a nyúl elég kicsi így nem lesz túl bőséges, de talán segítenek. Pest környékén pedig ajánlom a BARF shopot, ott van mindenféle belsőség fagyasztva, jó áron.
2018. máj. 22. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ez attól ia függ merre laksz.

Pesten van több bolt is pl. a barfshop vagy a farkaskonyha


[link]


[link]


Solymáron a Danko kft.

[link]


A Cupáknak van boltja Vecsésen és Maglódon.

[link]


Gastro dog Szegeden.


[link]


Illetve neten rendelős a Minőségibarf. Ők bizonyos napokon az ország különböző területeire is szállítanak.

[link]

2018. máj. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!