Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az Egy kutya négy élete című...

Az Egy kutya négy élete című filmben Carly milyen fajta?

Figyelt kérdés
Amikor Cimbiként születik újjá egy kutyás park mellett kóborol Bailey, majd egy nagyon szép kék szemű kutyával találkozik, akin felismeri Hannah szagát. Ha jól hallottam Carly a kutya neve. Ő valami féle husky keverék lehet, igaz? Vagy különálló fajta? Emlékszem, hogy van egy hasonló kinézetű fajta, mint a husky, csak ugyanígy hosszabb szőrrel. Nem jut eszembe a fajta neve :( Nem, nem film alapján akarok kutyát venni, már van két kutyusom, csak nagyon érdekelne, hogy jól gondolom-e. :D

2018. máj. 25. 20:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Kerlek kuldj rola kepet es tudok segiteni de igy nem emlekszem :/

Amugy a huskyra nagyon hasonlit meg a malamut is :D

2018. máj. 25. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
2018. máj. 26. 08:22
 3/5 MonRo ***** válasza:
Akita is van benne szerintem.
2018. máj. 26. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én nem hiszem, hogy konkrét fajta.

Szerintem Husky és valamilyen hosszú szőrű keveréke. Mondjuk Hosszú szőrű Németjuhász, de akár Golden is lehet stb... Én az Akitát nem látom benne. A Husky-nál elfogadott a vörös, szóval simán jöhet onnan is ez a szín.

2018. máj. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Külföldön malamutnak is van hosszabb szőrű változata.


Ez a kutya szerintem husky,nem hinném,hogy mix, hanem hosszabb szőrű husky

2018. máj. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!