Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Normális, hogy a kullancs...

Normális, hogy a kullancs csípés helye feldagadt?

Figyelt kérdés
Foresto nyakörv ellenére ma egy kullancsot találtam a kutyám szeme alatt. Azonnal ki is vettem, amúgy érdekes módon úgy tűnt, mintha a kullancs nem élne, nem mozgott, és kicsike is volt (nem szívta meg magát vérrel) még. Feje nem szakadt be, egyben sikerült kivenni..Kb 1 óra telt el, és a csípés helye diónyira duzzadt. Ez normális? Eddig még soha nem volt kullancs a kutyában, sajnos-szerencsére nincs tapasztalatom.

2018. máj. 27. 19:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Valamennyire meg szokott dagadni, de azért nem diónyira. Én megmutatnám dokinak, ha holnapra nem múlik el.
2018. máj. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem, ez a gyors duzzadás nem normális szerintem.
2018. máj. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Minden évben szezon környékén heti rendszerességgel minden létező médián keresztül próbálják az emberek fejébe verni - hogy azok is megértsék, akiknek többször kell elmondani dolgokat -, hogy ha a csípés helye emberen vagy állaton megdagad, azonnal orvoshoz kell fordulni ahelyett, hogy ide írogatsz ki hülye kérdést, amire nagyon jól tudtad a választ már azelőtt hogy kiírtad.
2018. máj. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Helyi allergiás reakció.

Ha holnap is duzzadt lenne, mutasd meg dokinak.

2018. máj. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mára nyomtalanul elmúlt, köszi a válaszokat.
2018. máj. 28. 15:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!