Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Köldöksérves kutyusnak lehet...

Köldöksérves kutyusnak lehet baja ettól idős korában?

Figyelt kérdés
A doki azt mondta nem, de valahogy nem vagyok megnyugtatva, viszont a műtéttől se lennék.
2010. jún. 15. 17:11
 1/8 Akiteki ***** válasza:

Az orvos mondott valamit. Mi meg nem is láttuk a kutyát. Gondolod, hogy hitelesebb lesz a mi véleményünk?

Nekem volt 2 köldöksérves kutyám. Az egyiket megműtötték, él 14 évet utána.

A másiknak olyan pici volt, hogy azt mondta az orvos, nem érdemes hozzányúlni. 4 és fél éves, nem lett nagyobb a sérve, azóta sincs semmi baja.

Most akkor hogyan bíráljuk felül az orvosod? Ő biztosan tudja. Ha nem bízol benne, menj másikhoz.

Egyébként nem is műtét, mert csak egy picit elbódítja a kutyát és két öltéssel összevarrja.

Mi lenne a megnyugtató, ha sem a műtét, sem a nemműtét?

2010. jún. 15. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
9%

figyelj én nem akarlak elkeseríteni, de a mi 4-5 éves kutyánknak is sérve volt, és meghalt, pedig ahogy éreztük hogy valami nincs rendben, rögtön vittük dokihoz, mégis elpusztult. nagyon hiányzik kiskoromban én neveztem el (ez nem lényeg hehe) szóval egy idős kutya...... szerintem (de csak szerintem) a szerencse mentheti meg


I'm very sorry!!! (nagyon sajnálom szegényt)

2010. jún. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Akiteki ***** válasza:
Valami más baja lehetett a kutyádnak, egy kis köldöksérvbe nem halnak bele.
2010. jún. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
az én kutyámnak is van, a doki nem javasolta a műtétet, de minden oltásnál/vizsgálatnál megnézi azt is. 2,5 éves, de nem volt még vele semmi gond.
2010. jún. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Barátnőm kutyájának kölyökkorában köldöksérve volt, megműtötték. Most 11 éves és teljesen jól van.
2010. jún. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
a szüleim kutyusa 10 éves, kicsi korától köldöksérves, semmi baja... kan kutya amúgy...
2010. jún. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
de köldöksérve volt a kutyánknak!!! a doki is mondta, szted honnan tudom?
2010. jún. 16. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Akiteki ***** válasza:
Az is volt neki, meg valami más, amibe belehalt.
2010. jún. 16. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!