Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Trovet kutyatáp összetétele?

Trovet kutyatáp összetétele?

Figyelt kérdés
Nem találom sehol az összetételét a gyógytápjainak: hepatic, Renal and Oxalate, diabetic és dental.
2018. jún. 4. 13:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Én is csak ezt találtam, és innen rendeltem.

Ezt eszi az enyém is szigorúan.

Állatorvosi javaslatra.

Nem igazán van oda érte, mert nagy szemek, de összetörve, és picit áztatva megeszi.

2018. jún. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Itt megtalálod a részletes összetételeket, igaz angolul. :)

[link]

2018. jún. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

köszi.

hát nem vmi jó minőség :/

2018. jún. 4. 14:16
 4/4 anonim ***** válasza:
A Trovet gyógy és diétás táp. Ezeket a tápokat akkor kell adni egy kutyának ha speciálisan problémás az etetése. Vesebeteg, cukorbeteg, extrémen allergiás az általános fehérjékre, vagy nagyon el van hízva. Állatorvos javaslatára kell ezeket adni, egészséges, nem beteg kutyának nem való. Amúgy meg a Royal Canintől és a Hill's-től még mindig jobb összetételű, és olcsóbb is. Ha Mondjuk vesebeteg a kutya az állatorvos egy RC tápot fog ajánlani. Jó drága lenne, de ha rákérdezel a Trovet vesetápjára azzal is egyet fog érteni, és jóval olcsóbban "megúszod".
2018. jún. 5. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!