Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Állatorvos gondot nem lát,...

Állatorvos gondot nem lát, mégis érzékeny érintésre pár terület. Kihez vihetném?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Van egy nagytestű, 7 éves kutyám.

Főleg has-csípő tájékon és a hátsó lábai érintésekor érzékeny, kis fájdalmat jelez.

Dokinál voltam vele, ő nem lát gondot. (És nagyon szuper orvos, 100%-ban megbízom benne.)


Kölyökként DP gyanús volt, szerencsére megfelelő étrenddel és sok úszással azt akkor kivédtük. (Meg Donát is szedett egy darabig.)


Most is tud nagyon mozgékony lenni, és azért sokszor jól esik neki, ha masszírozom a combját, de néha morog, összerándul ha megérintem ezeken a kritikus területeken. Mintha az időjárással is összefüggésben állna a dolog amúgy. Vannak jobb meg rosszabb napjai.

Nemrég ért véget egy Condrosulf kúrája.

Csak valahogy mégis olyan érzésem van, hogy néha fájdalmai vannak, és jó lenne még valahogy enyhíteni ezen.


Van olyan szakember, fizioterapeuta, akárkicsoda, akit tudnátok javasolni konkrétan erre a problémára?


Előre is köszönöm a válaszokat! :)


2018. jún. 11. 16:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ismerősök ide járnak hidroterápiára (dp műtét után), nagyon meg vannak elégedve.

[link]

2018. jún. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Röntgenezték is?
2018. jún. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem még. Mármint a csípőjét nem.
2018. jún. 15. 21:59
 4/4 anonim ***** válasza:

Röntgent javaslok. Ilyen esetben ez alap. Az állatorvos enélkül nem is értem, hogy állapítja meg, hogy nem lát gondot? Röntgenszeme van?

Szóval, röntgen, először is.

2018. jún. 16. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!