Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyivel jobbak a barfshopos...

Mennyivel jobbak a barfshopos termékek, mint a farkaskonyhások?

Figyelt kérdés

Pl a kókuszolaj 2000forinttal drágább a barfshopon. De akármit nézek, minden sokkal drágább, pedig elvileg ugyanaz. Vagy mitől drágább az?

Megéri a drágábbat venni? Jobb lenne annyival?


2018. jún. 19. 05:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Azért drágább mert megteheti. Iszonyat megy a közösségépítés , a pr nagyon jó. A facebook csoporjuk lassan olyan mint egy szekta. Még 1,5 éve tök normális árak voltak ,azóta 3* volt áremelés. A farkaskonyhás termékek ugyanolyan jók,már mi is azokat használjuk. Én szeretem,hogy pl. sokkal több féle kiegészítőt lehet kapni náluk.
2018. jún. 19. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Oh, értem, köszi a választ, akkor én is a farkaskonyhától rendelek.Csak nem értettem miért vannak ilyen óriási árkülönbségek.
2018. jún. 19. 07:37
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A barshopos termékek és a farkaskonyha szerintem kb. ugyan olyan jó, ami a kiegészítőket illeti. A barfshoop német import termékeket árul, a farkaskonyhát passzolom. Ameddig barfoztam én is hamar leszoktam a barfshopról, mert a sima dolgozó embernek már-már megfizethetetlen.
2018. jún. 19. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Semennyivel nem jobbak.Szerintem a Barfshop drága, túlzás amit elkérnek egy egy termékért.Sok mindent némi utánajárással sokkal olcsóbban belehet szerezni.
2018. jún. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Farkaskonyhát pl ismerem. Kínai importot csomagol át, azért olcsó.
2018. aug. 13. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Böszörményi Andrea válasza:
100%

Kedves Érdeklődő, A Farkaskonyha egyik tulajdonosa, Böszörményi Andrea vagyok, engedje meg, hogy válaszoljak a kérdésére.

Az árkülönbséget az okozza a Barfshop és a Farkaskonyha termékei között - nemcsak a kókuszolajnál, hanem más termékeinknél is általában - hogy a Barfshop egy német gyártó, a Lunderland termékeit árulja viszonteladóként, mi pedig magunk gyártunk, csomagolunk - saját márkájú (Farkaskonyha) termékeket, azt hiszem, ennek köszönhetően lehet kedvezőbb az árfekvésük, vagy azért, mert kisebb haszonkulccsal dolgozunk.

Nagyon fontos számunkra, hogy a hazai piacon is megfizethetőek legyenek a termékeink.

Mindemellett minőség tekintetében nálunk nincs kompromisszum. Bármikor, bármely termékünk analitikai összetevői, valamint a termékek maguk is összehasonlíthatóak a Barfshopos termékekkel.

Attól a válaszadótól, aki azzal vádolja a Farkaskonyhát, hogy "kínai importot csomagol át" (ez az a komment, aminek kapcsán egy kedves vásárlónk jelezte, hogy valótlan állítás jelent meg velünk kapcsolatban), szeretném kérdezni, hol halotta ezt az információt? "Ismerem a Farkaskonyhát" - ha valóban ismerjük egymást, megtenné, hogy névvel együtt is felvállalja a leírtakat? Állításával ellentétben minden egyes alapanyagunkat az EU-ból, USA-ból és Új-Zélandról importáljuk és ezt nyilvánvalóban bármikor, bárki felé igazolni is tudjuk. Nagyon sajnálom, ha ezzel ellentétes információja van, akárhonnan is származzon az.

A termékeink minőségéről nem az én tisztem véleményt mondani, egy biztos: szívünk-lelkünk benne van ebben a márkában és teljes mellszélességgel állunk ki a termékeink mellett bármikor, bárki előtt.

Nagy örömmel olvasom, hogy azok a válaszadók, akik már próbálták a termékeinket, elégedettek velünk - ezért dolgozunk nap mint nap.

Bízom benne, hogy időközben Ön is kipróbálta a termékeinket, nagy örömmel vennénk a visszajelzését.

Köszönettel,

Böszörményi Andrea, Farkaskonyha

2018. aug. 28. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!