Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan szedhetném ki a szőréből?

Hogyan szedhetném ki a szőréből?

Figyelt kérdés
Labradorom szőrében van egy pár ilyen ragacsos valami, állandóan belefekszik valami csigába vagy nem tudom pontosan mi lehet, de sok helyen összeragadt emiatt a szőre. Nem nagy részeken, csak kisebb foltokban, de egyszerűen semmivel nem tudom kiszedni. Próbáltam kutyasamponnal is, de semmi nem használ csak az olló. Viszont nem szeretném mindig ollóval megnyírbálni szegényt, van valami ötletetek, hogy mivel tudnám kiszedni ezeket?

2018. jún. 19. 06:20
 1/3 anonim ***** válasza:

száraz-samponnal aztán fésüld át.

ha ez sem akkor nyírasd le/nyírd meg a szőrét.

És a csigákat próbáld kiirtani

Majd írd meg mi lesz/lett végül.

2018. jún. 19. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Lenyírni nagyon nem szeretném, a száraz sampont megpróbálom köszönöm :) a csiga meg csak egy tipp volt, nem vagyok benne biztos hogy abba fekszik bele
2018. jún. 19. 08:58
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg csupaszcsiga, és semmivel sem tudod kiszedni. Majd lekopik, illetve a vedlő szörrel kijön. Vágni semmi értelme, csúnya lesz a kutya mert elég méretes, féltenyérnyi foltot hagynak a dögök, másrészt a következő csigától megint ugyanolyan lesz, kopaszra meg mégsem nyírhatja az ember szerencsétlen ebet.

Nálunk most futó kacsák pusztítják a csigákat, így a kutya szőréből is tünedeznek a foltok.

2018. jún. 19. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!