Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik tápot ajánljátok?

Melyik tápot ajánljátok?

Figyelt kérdés

Szeretnék tápot váltani, mert úgy gondolom amit most eszik a kutyám, az nem túl jó. Nem tudom milyet válasszak eddig ezeken gondolkoztam: Brit premium, Brit care, Josera, Taste of the wild, Gemon, Acana

Ezek közül melyik a legjobb? Melyik éri meg legjobban az árát? Esetleg tudtok ezeknél jobbakat?



2018. jún. 19. 09:36
 1/6 anonim ***** válasza:

Én régen DOg Chow-val etettem. Ezt utálta a kutyám. Áttértünk a Brit Premiumra. EZt nagyon szereti is, és szép egészséges tőle. Most már a seniort eszi, 9 évesen.

600 Ft/kg áron veszem az állateledelesnél kimérve.

2018. jún. 19. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
69%
A kilónként 600 Ft alatt árult brit Prémiumtól, a tripla annyiba kerülő Acanáig sokmindent írtál, szerinted erre most milyen értelmes választ lehet adni? Vegyél Acanát vagy Orijent.
2018. jún. 19. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Tehát, álltabánosságban szelektálhatunk a márkák között minőségük alapján, de ahhoz, hogy egy kutyának tápot ajánljon valaki tudni kellene, hogy milyen kutyus, mennyi idős, eddig mit evett és milyen aktivitású?


A fent felsorolt tápokat 2 csoportba lehet sorolni.

1, olcsóbb de ár érték arányban elfogadható minőség: Brit Premium, Josera, Gemon

2, magas minőség, premium megjelölés, de jóval drágábbak: Brit Care, Taste of the wild, Acana.


Milyen szempont van a vásárlásnál? Mert drága tápot választani csak akkor szabad, ha biztosan meg tudod venni hónapról hónapra, mert a kutya jobban tolerálja a monoton étrendet.

A fenti kérdésekre választ kapva már jobban lehet szűkíteni a kört.

2018. jún. 19. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

Acana, Orijen nem éri meg, ilyen minőségű táp van sokkal jobb áron, pl: Taste of the Wild, Real Natur Wilderness, Brit Care.

Ha nem tudsz ennyi pénzért tápot venni, akkor legjobb a Brit Premium, mert abban 40-45% hús van és kilója, ha nagy zsákban rendeled, akkor 600forint alatt is lehet.

2018. jún. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
48%

Brit care. <3

Nálunk tökéletesen bevált. Idős, kopaszodó ebecskét is sikerült feltuningolni vele.

A bárányosat és a dog show championt próbáltuk, mindkettő szuper.

Kitűnő ár-érték arányú tápok, párjukat ritkítják a piacon.

Bátran ajánlom.

2018. jún. 20. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Eukanubának még nézz utána,ha gondolod. Az akitámat kölyökkora órta ezzel etetem. Imádja és gyönyörűen fejlődtünk vele,most 2 éves.
2018. jún. 20. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!