Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nagy testu kutyanak nev otlet? (:

Nagy testu kutyanak nev otlet? (:

Figyelt kérdés
aki ir nekem olyan ertelmes kan kutya neveket ami egy nagy testu kutyara illik megkoszonnem(: vagy akár az erdekes ritka kutya nev otletel is erdekelnenek(:
2018. jún. 22. 20:09
 1/6 A kérdező kommentje:
Buksi,meg picur meg belzebub felesegektol kimeljetek (:
2018. jún. 22. 20:12
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Rex. :D A Morzsi, Bodri közepes/kistermetű kutyáknak jó.

Viccet félretéve. Milyen kutyáról van szó? Mert "ciki", ha egy aranyos kis szőrpamacsnak valami durva neve van, fordítva is igaz. (Bár van a környéken egy Néró nevű csivava, illik rá a név, olya kis ideggörcs)

Menhelyről, vagy tenyésztőtől lesz a kutya? Mert ha tenyésztőtől, akkor eleve lesz egy neve, amire többé kevésbé hallgatni fog 2 hónapos korára.

Nekem mindig tetszettek a különleges, szokatlan (nem magyar) nevek. Nem kifejezetten kutya nevek között érdemes keresgélni, mert a végén lesz egy 25. Rex a környéken, hanem embernek való nevekkel is lehet barátkozni. Nem a Pistára gondolok, bár az is egyedi kutyanév lenne.

Szóval a tippem csak annyi lenne, hogy nézz meg sok különleges nevet. A kutyád méretét, fajtáját, színét, jellemét pedig te ismered, ezeknek megfelelően remélem találsz valamit, ami nagyon megtetszik.


[link]

2018. jún. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
koszi ment a zold a linkert(: amugy fekete cane corso
2018. jún. 22. 20:31
 4/6 anonim ***** válasza:
Maci/Mackó
2018. jún. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Szerintem ezek illenének hozzá: Igor, Gastón, Carlos, Jackson, Alfonz, Lord, Báró, Weder ( a Darth Wederből :D ). Hirtelenjéében ezek jutottak eszembe...

Egyébként keress rá a fressnapf oldalán van kutyanév gyűjtemény, az segíthet! Belinkelni nem tudom, bocsi ,mert béna vagyok :(

Remélem azért segítettem valamit! :)

Ui.: lécci majd írd meg h végül melyik név mellet döntöttél

2018. jún. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

koszi mindenkinek!

Privatba kaptam egy olyat hogy :

Triton

ez lesz az😊

2018. jún. 22. 23:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!