Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen D-betűs nevet tudtok...

Milyen D-betűs nevet tudtok egy kan amstaffnak?

Figyelt kérdés

Valami olyanra gondolok amit lehet becézni és könnyű kiejteni.


(Ui: ha valami olyan nevet is tudtok ami nem D betűs, akkor olyanokat is írhattok, csak erre a kutyusra szerintem a D betűs nevek illenek)



#amstaff #kan #D-betűs
2018. jún. 24. 12:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
25%
Daisy
2018. jún. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
60%
Dagi
2018. jún. 24. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Diego
2018. jún. 24. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
73%
Donald, Démon, Denis, Dodo, Dani stb.
2018. jún. 24. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
92%

Néhány megszokottabb név: Darius, Dante, Diesel, Dexter.

Ami talán kicsit ritkább: Dallas, Denver, Dalton, Daemon, Dylan, Draco, Dali, Dusty, Daiki.


Igazából ezek közül nem tudom melyik könnyen becézhető számodra, valamelyiket felesleges rövidíteni mert 2 szótagos és nem nehéz kiejteni, de bármilyen névből lehet kreálni vicces és aranyos beceneveket. Meg lehet hogy rajtragad valami más is a kutyán. (Az enyém sokszor csak sz*rházi, mocsok, vagy alomalja :D de imádom ám).


Nem D betűs nevek közül egy amstaffhoz szerintem passzolna a Rascal, Odin, Jackson, Maddox, Joker, Nixon, Yoko, Midas, Kelly, Harvey, Chronos, Kansas.

2018. jún. 24. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek és szerintem is lesz valami teljesen más beceneve (pl: most van egy nyuszim is akinek Alvin a neve és mégis mindenki nyuszmusznak hívja. Csak akkor mondjuk ki a rendes nevét amikor valami rosszat csinál és már azt hiszi, hogy az nem a neve hanem valami rossz szó xD.)csak a család többi tagja ragaszkodik egy normális becenévhez.
2018. jún. 24. 13:23
 7/11 A kérdező kommentje:
Jöhetnek még nevek
2018. jún. 24. 14:52
 8/11 anonim ***** válasza:
Daryl, Dixon, vagy a kettő együtt a'la Walking Dead :D
2018. jún. 24. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Don :D
2018. jún. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Darius, sztem az olyan tiszteletparancsolós amstaffos
2018. jún. 25. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!