Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Jó neki ez a táp?

Jó neki ez a táp?

Figyelt kérdés
A Beyond táp mennyire jó a kutyának? Vagy esetleg tudtok ajánlani jó minőségű tápot? Nem szereti a kutyánk nagyon a tápot nem is szokta meg enni csak néha néha és ezt megeszi.

2018. jún. 24. 13:35
 1/7 anonim ***** válasza:
85%

Ha nem eszi meg a tápot mit eszik?

Jó táp elfogadható áron a josera, brit premium, brit care, happy dog stb.

2018. jún. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Megeszi csak nem nagyon szereti. És új tápot is szeretnék neki venni mert most múlt 1 éves és kell neki új táp.
2018. jún. 24. 13:50
 3/7 anonim ***** válasza:
80%
Válogatós kutyának nagyon tudom ajánlani a Josera Festival tápot.
2018. jún. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Igazából attól függ hogy eleget mozog-e vagy nem. Ez furcsa lehet mert mi köze lenne a mozgáshoz az evés meg az ivás? Leginkább a fáradtság miatt fog enni mert még az emberek is az ételekből és az alvásból szerzik az energiát. (Én nem tudom hogy mennyit mozog mert nem ismerlek és amit nem tudok azért nem hibáztatlak, csak tippet adok)


Ha nem mozog eleget nincs mitől le menjen az energiája. Még egy csivavának se elég 5 perc séta mert azt alvással vissza hozza és csak azért eszi hogy ne haljon éhen.


Ha eleget mozgatod akkor tényleg a táppal van a baj, de ha új tápot adsz neki akkor részletesen keverd bele az előzőbe, akkor is ha az előzőt nem eszi. Majd érezni fogja, hogy a másik is benne van. Ne hirtelen add egyik nap ilyent a másik nap olyant mert szinte biztos a hasmenés.


Rengeteg kutyás sport van pl: agility, de akár biciklizhetsz is úgy hogy a kutyád fut utánad vagy görkorizhatsz úgy hogy a kutyád húz (ha nagy testű).Meg ha hátizsákot (kutya hátizsákot) adsz rá amiben súly van, akkor a séta duplának számít. :)

2018. jún. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
27%
4-es, a Csivava rossz példa, az pörög egész nap.
2018. jún. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

4-es vagyok

5-ös igazad van xD akkor inkább angol bulldog xD

2019. jan. 26. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A kérdéssel kapcsolatban még, bár már gondolom nem számít, de a válogatós kutyát le kell szoktatni a válogatásról.
2019. febr. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!