Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vélemény ezekről a húzásgátló...

Vélemény ezekről a húzásgátló hámokról?

Figyelt kérdés

Szoval e-bayen nézegettem hámokat és ott akadtam rá erre:

[link]


Amit fontosnak tartok megemlíteni, hogy a kutyám nem húz, szóval, hogy a húzás gátlós része működik-e, az teljesen hidegen hagy. Az érdekelne, hogy kialakítását, anyagát tekintve szerintetek mennyire tűnik jónak?

Van valakinek ilyen, vagy hasonló?


Nagyon kényelmesnek tűnik a vastag bélése miatt, de mégsem nagy felületű, alig melegíti a kutyát.

Szerintetek?


2018. jún. 28. 11:03
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Azt nem ismerem,de ha kis fedés és a párnázottság a fontos, akkor ezt ajanlom.


[link]

2018. jún. 28. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem szeretem az olyan típusú hámokat, amik a mellső lábai között is átmennek. Nem mellesleg a színe sem tetszik, plusz az ára sem a legbarátibb :D .
2018. jún. 28. 11:13
 3/9 A kérdező kommentje:
De magyarországi alternatívák érdekelnek, mert mire e-bayről megjön, addigra elfelejtem, hogy megrendeltem :D
2018. jún. 28. 11:19
 4/9 anonim ***** válasza:
55%
Mitől húzásgátló egy hám...?
2018. jún. 28. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Írtam, hogy az a rész hidegen hagy. Amúgy meg ott a link, meg lehet nézni és elolvasni.
2018. jún. 28. 12:27
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk ilyen ebay-es szintén 'húzásgátló' hám van. Nem pont ez, de hasonló. Szerintem nagyon jó, az anyaga ugyanolyan mint az itthoniaknak, nem nyúlt ki, nem szakadt el, ahova kapcsolom a pórázt az sem műanyag, hanem fém, szóval nagyon bevált, fél éve használjuk. És ebayhez képest elég hamar, kb 2 hét alatt megérkezett.
2018. jún. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
36%
A tört angolsággal írt kicsi kínai leírás nagy segítség volt :D Az lehet hogy téged hidegen hagy, de gondoltam azért tisztában vagy vele mit is akarsz megvenni... :D A hámban alap hogy húz egy kutya, úgyhogy a húzásgátlo hám valami hülye kínai kitaláció lehet.
2018. jún. 28. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Dejó, köszönöm szépen. Lehet rendelek egy ikyet. Amúgy rendeltünk már e-bayről kutyás cuccot, mi azt kaptuk amit kértünk, szóval negatív tapasztalatunk eddig még nem volt.

Ha végig gondolom, a kiszállítási idő nem fontos, mert van hámja amit hordjon, csak szeretek néha beújítani pár dolgot, hogy mindig eseményhez illő cucca legyen (ezt nem úgy kell érteni, hogy külön gardróbja van, csak nyilván nem fogom városba elvinni a kutyát túra felszerelésben :D )

2018. jún. 28. 12:43
 9/9 A kérdező kommentje:

Tudom mit akarok megvenni, nekem nem kell húzásgátló cucc, mert a kutyám nem húz, de nyilván nem azért fogok nem megvenni egy amúgy kényelmes, praktikus kutyahámot, mert nincs olyan, hogy húzásgátlós hám.


Szóval kérlek hagyd el a kérdésem válasz szekcióját, mert segíteni nem tudsz vagy nem akarsz. Hozzászólni nem kötelező valamihez.


Amúgy meg nem kell a szar angollal írt szöveget olvasnod, akinek pici sütnivalója van, az ránéz a képre és látja, hogy valószínűleg a hámra helyezett 2 kapocsból az előrébb lévő miatt merték ráaggatni a húzásgátló nevet, még soha nem volt ilyen hámom, nem tudom mennyire válik be, nyilván csak népbutítás, nem is azért akarom megrendelni, mint ezt már ezelőtt 2x leírtam ;)

2018. jún. 28. 12:48

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!