Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek, mennyi ido kell? :/

Pukifroccs kérdése:

Mit tegyek, mennyi ido kell? :/

Figyelt kérdés
A sziberiai huskym eros 4 hetes , ma kaptam el...Tanitom , ha rossz tudatom vele , ha jo ,akkor jutalom falatot kap... de van egy dolog ami nem hagy ,az hogy Szerbiaban elek es eddig Szerbul tanitottak.. nehezsegek lesznek azzal kapcsolatban , hogy halgasson ram? Se futtyszora , se csettintesre nem akar nagyon odafigyelni.. Ja es attol ,hogy kolyok , nem tud a hideg foldog felfazni vagy ilyesmi? mivel ha beleteszem a ,,kisagyba'' akkor kiugrik :D

2018. jún. 30. 21:45
1 2
 1/17 anonim válasza:
79%
Szerintem mond neki sokszor és majd megtanulja:/ bocsi de csak ennyit tudok segíteni
2018. jún. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha negy hetes akkor azonnal vissza kell vinni a mamajahoz!!! Ez a kutya nagyjabol egy csecsemo, meg az anyukajanal a helye. :( egy negy hetes kutyanak mit akarsz tanitani??? Egy honapja szuletett!!! Kerlek mond azt, hogy csak elirtad es negy honapos a kutya. :(
2018. jún. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
96%
4 hetes??
2018. jún. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Mondd hogy nem négy hetes csak....8 hetes koráig az anyja mellett a helye. Ha nem elírás és négy hetes akkor kő kemény állatkínzó vagy.


Egyébként meg a mentalitásod alapján nem való neked husky, mert nyilván küllem miatt választottad. Tisztában vagy vele hogy makacs fajta és később napi 10-20 km futást igényel?

2018. jún. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
7 , numpadon irtam , alatta a 4 es XD bocsi , nem vagyok azert...... tudom nem tanithatom meg neki 1 nap alatt , csak kivancsi vagyok..
2018. jún. 30. 22:08
 6/17 A kérdező kommentje:
Mingyart 8 .. azert irtam , hogy kemeny 7 hetes.. btw.
2018. jún. 30. 22:09
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Normális tenyésztő 10 hetesen adja oda a kutyákat, előtte pedig 2x személyesen el kell menni, hogy a gazdajelöltek felelősségteljesek-e, vagy sem...
2018. jún. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Papirjai vannak a kutyanak , ismerjuk akitol vettuk , rendben van a kutya , allatorvos latta..
2018. jún. 30. 22:13
 9/17 anonim ***** válasza:
94%
8 hetes kora előtt akkor se lehetne nálad. Normál tenyésztő (akinek törzskönyves kutyái vannak) minimum nyolc, de inkább 9-10 hetesen adja oda. Milyen papírjai vannak? Gondolom max egy oltási könyv, nem keverendő a törzskönyvvel. Ilyen embernek pedig egy husky kennel se adna el kutyát.
2018. jún. 30. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
58%
Emberek, szerbia akkora szemét ország hogy itt létezik a "hobbi tenyésztés"(törzskönyves szaporítás) ehhez pedig csak tk-es szülők kellenek semmi más. Simán elképzelhető hogy van törzskönyvük. Bár a 8 hetes elválasztás itt is befigyel, de amúgy minden legális...
2018. jún. 30. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!