Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen címet írjak a google-be...

Milyen címet írjak a google-be, ahol a legjobb kutya-otthon kiképzést kapná?

Figyelt kérdés
2008. nov. 1. 14:25
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Ezt te ugy érted hogy te magad képeznéd ki otthon?

Vagy a képző menne ki hozzátok?

Ha te magad képzed ki akkor én fejböl is tudnák egy oldalt mondani (az én oldalam) vannak kutyatanitással kapcsolatos dolgok csak regisztrálnod kell.

[link]

Remélem segitettem de ha megirod hogy mire gondolsz akkor többet tudok segiteni.

2008. nov. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%

1) a google-ba nem címeket kell beírni. A google-ba szavakat írsz be, és ő kidob neked "címeket", amik a keresett szóval kapcsolatos témával foglalkozó weboldalakra mutatnak (úgy hívják, "link").

2) olyan, hogy kutya-otthon kiképzés nem létezik. Vagy kutyaiskola, ahova te mész a kutyáddal, vagy háznál képzés, amikor a kiképző jön hozzád, és van a panziós képzés, amikor leadod az ebet egy kiképzőnek, nála lakik egy darabig, és okosan jön haza. Az utóbbi két módszer kevésbé hatásos, hiszen a gazda nem aktív részee a tanításnak, így könnyen előfordulhat, hogy nem fog érteni a saját kutyájához, hiába működik a kiképző kezében!

2008. nov. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
de jó neked hogy ilyen okos vagy!biztos egész nap az internet előtt szopsz jó nagy f....-okat!
2008. nov. 17. 14:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!