Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mekkora méretű egy tacskó?

Mekkora méretű egy tacskó?

Figyelt kérdés

Lesz egy tacskóm nem tudom,hogy törpe kanichen vagy normál.Leírná valaki,hogy melyik típusnak mekkorák a méretei?

Mellkas körfogat és nyak.

Hogy mekkora hámot és nyakörvet vegyek neki

A te tacsidnak mekkora hámja és nyakörve van?



2018. júl. 12. 16:12
 1/3 anonim ***** válasza:
39%

Szerintem hám teljesen felesleges. Én sportolok a kutyámmal és túrázok. Van súlyhúzó, szánhúzó és súlyhámja. Ezenkívül egy túrára hogy ne lássák farkasnak.


De egy tacskó esetében kb. Egyik sem releváns. Nyakörvel könnyebb lesz

2018. júl. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

De jelenleg is van egy tacsi keverékem és jobban szeretem őt hámba sétáltatni.Mégis csak kistestű.

Legalább addig szeretném hámmal sétáltatni amíg kölyök és megtanul rendesen láb mellett sétálni laza pórázzal.Még kicsi és törékeny lesz,nem akarom tönkre tenni a nyakát.

2018. júl. 12. 16:23
 3/3 anonim ***** válasza:

En ham ellenes vagyok, plane a napi setakra szerintem is felesleges de ha hamban szeretned setaltatni a Te dolgod :)

Kolyokhamot ajanlok, kb feleves koraig jo, a Fressnapf-ban vettem anno az enyemet m-es meretben mert tudtam h kb kozepes testu lesz a kutyus, neked viszont s-es meretben ajanlom. Amit en anno talaltam a neten azalapjan max 9 kg a nagyobbtestu egeszseges tacsik.

Egyebkent a masik dolog meg amit tudok ajanlani: aznap mikor elhozod ugy hozd el, hogy meg gyorsan be tudj szaladni egy hamert egy kisallatboltba :)

Jo kutyazast!

2018. júl. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!