Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol olcsóbb és hova érdemes...

Hol olcsóbb és hova érdemes vinnem ivartalanítani a kutyusomat? Székesfehérvár és 60-70 km körzetében. Bolognese nőstény kutyus 10 kg alatti.

Figyelt kérdés
2018. júl. 13. 11:38
 1/5 anonim ***** válasza:
57%
Olcsót akarsz, vagy jót? Nem egy esetet hallani, hogyaz olcsó orvos kontár munkát végzett.
2018. júl. 13. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A megszokott állatorvosotokhoz, amennyiben ő jó, hiszen ő ismeri a kutyádat.
2018. júl. 13. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Hova érdemes: Martonvásárra, Dr. Paál Csabához.

Olcsót nem tudok, de a fent említett orvos nagyon jól dolgozik.

2018. júl. 13. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
64%

Nem gondolom hogy ivartalanításhoz ha nincs semmi betegsége a kutyának, jól kell ismernie a kutyát az orvosnak.

De igen, kérdezgesd a kutyásokat, mert nem mindegy ki hogyan műti meg.

2018. júl. 25. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Itt most ne nézd, hol olcsóbb. Ez ne legyen szempont. Ha vettél egy kutyát, fel kell vállalnod a költségeit.Az olcsó ebben az esetben bizonytalan dolog.

Inkább azt keresd, jó nevű, jó hírű, jól felszerelt és tapasztalt állatklinika legyen, az árat ne nézd, ne az legyen a szempont a döntésben, mert el lehet szúrni egy ivartalanítást is nagyon, ha nincs tapasztalata, és nem jó orvos.

Ha jól tudom, Sz.fehérvár B.pest és a Balaton között van valahol, tehát én mindenképp B.pestre vinném , ott jobban találsz jó rendelőt, sokkal több jó állatorvos van, mint a fővároson kívül.

Szerintem itt tegyél fel egy olyan kérdést, B.pesten keresel nagyon jó állatorvosi rendelőt.

2018. júl. 25. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!